Weź udział w Hotel Marketing Conference 2023!

Weź udział w Hotel Marketing Conference 2023!

Hotel Marketing Conference 2023 zbliża się wielkimi krokami. To niepowtarzalna okazja dla specjalistów z sektora hospitality, by spotkać się z ekspertami marketingu hotelowego oraz liderami branży.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-27 października w prestiżowej Sali Ziemi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Już teraz zarejestrowało się ponad 500 uczestników, a liczba ta nadal rośnie.

HMC 2023 to inicjatywa Profitroom, lidera w dostarczaniu technologii rezerwacyjnych i stron internetowych dla hoteli w Polsce i na świecie. Konferencja ma na celu nie tylko podzielenie się najnowszymi trendami i strategiami w marketingu, sprzedaży, promocji i zarządzaniu hotelami, ale także szerzenie bezpłatnej wiedzy wśród hotelarzy.

Hasło przewodnie tego roku: "Endless Possibilities"

Tegoroczna edycja HMC nosi hasło "Endless Possibilities," co podkreśla nieskończone możliwości, jakie stoją przed hotelarzami. To już trzecia edycja zorganizowana w hybrydowej formie, co umożliwia udział uczestnikom z różnych zakątków świata.

W gronie prelegentów znajdziemy takie osobistości jak prof. Henryk Mruk, Joanna Kulesza, Edyta Walczak, Waldemar Antonowicz, Wojciech Bizub, Jacek Kotarbiński, Paweł Tkaczyk, Tomasz Kałuża, Magdalena Urbaniak i Patrycja Brychta. To tylko niektórzy z prelegentów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Warsztaty Masterclass: Pogłębienie umiejętności

Po raz pierwszy w tym roku HMC wprowadza warsztaty Masterclass, prowadzone przez wybitnych praktyków i wykładowców z Executive MBA UEP. Uczestnicy będą mieli okazję pogłębić swoje umiejętności i zdobyć praktyczne narzędzia niezbędne do rozwoju biznesu w branży hotelarskiej. Warsztaty obejmują pięć bloków tematycznych: marketing, revenue management, social media, sprzedaż i przywództwo.

Arkadiusz Czerwiński, organizator Hotel Marketing Conference, zachęca wszystkich zainteresowanych do udziału: "HMC 2023 to wyjątkowa okazja dla wszystkich profesjonalistów związanych z branżą hotelarską. Nasza konferencja to miejsce, gdzie najnowsze trendy, strategie i narzędzia są przedstawiane przez ekspertów, którzy odnoszą sukcesy w swoich dziedzinach."

Nagrody Direct Booking Awards i Simply More Party

Tegoroczna edycja HMC przynosi również nowości, w tym Galę wręczenia nagród Direct Booking Awards. Konkurs ma na celu nagrodzenie hoteli, które osiągnęły największy udział rezerwacji bezpośrednich, stworzyły najlepsze kampanie marketingowe i prowadzą najbardziej efektywne kanały social media wśród obiektów hotelarskich w kraju.

Wydarzenie zostanie uświetnione stałym punktem programu HMC - Simply More Party, które pozwoli na nieformalną integrację w miłej atmosferze.

Rejestracja wciąż otwarta

Rejestracja na Hotel Marketing Conference 2023 jest nadal otwarta i odbywa się przez stronę internetową www.hotel-marketing.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie warto czekać do ostatniej chwili. To niepowtarzalna szansa na zdobycie wiedzy, nawiązanie cennych kontaktów biznesowych i rozwinięcie umiejętności z zakresu marketingu hotelowego, sprzedaży i zarządzania.

INFORMACJA PRASOWA