Wakacyjna promocja sieci Focus Hotels

Wakacyjna promocja sieci Focus Hotels

Od 15 czerwca do 5 lipca 2015 potrwa wyjątkowa letnia kampania marki Focus Hotels pod hasłem „Złap okazję na wakacje”. W ramach tej atrakcyjnej oferty ceny noclegów ulegną znacznej obniżce, dzięki której koszt doby hotelowej będzie rozpoczynał się już od 89 zł.

Promocja w obiektach sieci Focus Hotels ma zachęcić gości do wyboru właśnie tej marki, jako miejsce wakacyjnego pobytu. Ceny rozpoczynają się od 89 zł za nocleg w Bydgoszczy, 109 zł w Hotelu Focus Łódź oraz obiekcie Focus Hotel Katowice Chorzów, natomiast w Gdańsku i Szczecinie wyniosą 129 zł. Z kolei w najbardziej luksusowym hotelu sieci w Hotelu Focus Premium Inowrocław**** będzie można zatrzymać się już za 149 zł za dobę.

Promocyjne ceny dotyczą pokoi jednoosobowych bez śniadania. Dodatkowo, osoby do ukończenia 18 roku życia, które mieszkają w pokoju z opiekunami, nocują za darmo.

Hotele sieci Focus Hotels to atrakcyjne miejsca na nocleg. Do dyspozycji gości udostępniona jest bezpłatna sauna i siłownia, a na terenie wszystkich obiektów znajduje się bezprzewodowy internet. Ponadto, oferowane pokoje wyposażone są w przestronną łazienkę, funkcjonalne i stylowe meble, TV oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Słowem, wszystko co niezbędne podczas komfortowego pobytu.

INFORMACJA PRASOWA