W Szklarskiej Porębie powstanie nowy, luksusowy hotel konferencyjny

W Szklarskiej Porębie powstanie nowy, luksusowy hotel konferencyjny

W jednym z najpopularniejszych górskich kurortów powstanie pięciogwiazdkowy obiekt Forest Ski Hotel & Resort. Będzie to zdecydowanie jedna z największych inwestycji w tym regionie, a jej realizacji podejmie się kołobrzeska firma Zdrojowa Invest & Hotels.

Forest Ski Hotel & Spa to nie pierwszy obiekt, który powstał w Szklarskiej Porębie dzięki Zdrojowa Invest & Hotels. Za sprawą kołobrzeskiego przedsiębiorstwa w górskim kurorcie zbudowano również luksusowy Cristal Resort Szklarska Poręba, który okazał się dużym, inwestycyjnym sukcesem.

Forest Ski Hotel & Spa ma dysponować 1000 komfortowych miejsc noclegowych, bogatym i nowoczesnym zapleczem konferencyjno-szkoleniowym oraz imponującym aquaparkiem, dostępnym również dla gości z zewnątrz. Na terenie obiektu znajdzie się również wyciąg narciarski i trasy zjazdowe. Zwieńczeniem oferty będzie luksusowa strefa spa i wellness. Głównym celem nowo powstającego hotelu jest przyciągnięcie w ten rejon Polski klientów biznesowych i gości międzynarodowych.

- W naszym rodzinnym Kołobrzegu funkcjonuje obecnie 5 cztero- i 3 pięciogwiazdkowych hoteli, gdy jeszcze dziesięć lat temu nie było żadnego. W tym samym czasie liczba udzielonych noclegów prawie się podwoiła i aktualnie Kołobrzeg jest numerem jeden wśród miejscowości wypoczynkowych w Polsce. Z naszymi 5- i 4-gwiazdkowymi hotelami przyczyniliśmy się do tego sukcesu. Ze swoim potencjałem i naszymi obiektami Szklarska Poręba może podążać podobną ścieżką rozwoju. Aktualnie zmieniamy Świnoujście prowadząc obecnie największą inwestycję hotelową w Polsce za ponad 250 mln zł, z hotelem Radisson Blu Resort, aquaparkiem i promenadą, a ze wsparciem unijnym planujemy również molo - komentuje Jan Wróblewski, współwłaściciel grupy Zdrojowa Invest & Hotels.

INFORMACJA PRASOWA