W kwietniu czeka nas spotkanie w ramach Meetings Week Poland!

W kwietniu czeka nas spotkanie w ramach Meetings Week Poland!

SaleBiznesowe.pl są patronem medialnym jednego z najbardziej wartościowych eventów z branży spotkań, jaki czeka nas w najbliższym czasie. W dniach 22-24 kwietnia 2020 odbędzie się 8 edycja Meetings Week Poland, która po raz pierwszy zagości w murach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wydarzenie poruszy wiele gorących tematów w czasie zaplanowanych konferencji, wykładów i otwartych dyskusji, na których nie możecie się nie pojawić! 

Czym właściwie jest Meetings Week Poland? To cykliczny event organizowany przez MPI Poland Chapter, czyli największe w naszym kraju stowarzyszenie działające w sektorze spotkań. Jego celem jest edukacja i stwarzanie warunków do rozwoju rodzimej branży. W duchu właśnie takiej idei zrealizowane zostanie kwietniowe wydarzenie. Dla uczestników będzie to możliwość wzniesienia swoich umiejętności na nowy poziom, nawiązania biznesowych kontaktów, wymiany doświadczeń i poznania aktualnej specyfiki przemysłu eventowego.


W trakcie 3 dni czeka nas wiele wartościowych konferencji i prezentacji. 22 kwietnia to szansa na zapoznanie się z wizją przyszłości turystyki spotkań w Polsce oraz uczestnictwa w otwartej dyskusji dotyczącej treści Kodeksu Dobrych Praktyk w Branży Eventowej. 

Kolejnego dnia zgłębimy wiedzę z zakresu realizacji wydarzeń kongresowych oraz poznamy modele działania zrównoważonych miast, obiektów i firm wraz z działającymi na wyobraźnię case study. 23 kwietnia będzie miało również miejsce doroczne spotkanie  polskich, regionalnych convenvtion bureaux z sekcją Poland Convention Bureau POT w sprawie planów na kolejny rok. 

24 kwietnia odbędzie się natomiast część programu związana z bezpieczeństwem eventów, inspirowana publikacją "Bezpieczeństwo i ochrona branży eventowej - przewodnik po najlepszych praktykach spotkań i wydarzeń". Tego dnia znajdzie się również coś specjalnego dla studentów planujących związanie swojej przyszłości z branżą spotkań. Ukoronowaniem Meetings Week Poland 2020 będzie gala MP Power Night.

https://meetingsweek.pl/

Do zobaczenia!


INFORMACJA PRASOWA