W dniach 19 - 20 października odbędzie się II edycja Tourism and Events Expo

W dniach 19 - 20 października odbędzie się II edycja Tourism and Events Expo
W dniach 19 - 20 października 2016 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie odbędzie się II edycja wydarzenia Tourism and Events Expo (TEE).

To największa w Polsce giełda Hosted Buyers, czyli biznesowe spotkania wystawców z Hosted Buyers z kraju i zagranicy. Pierwsza edycja wydarzenia cieszyła się dużą popularnością i zebrała liczne pozytywne opinie. Pojawiło się wówczas sześćdziesięciu wystawców oraz ponad pięćdziesięciu Hosted Buyers. Zdecydowana większość uczestników zadeklarowała chęć udziału w kolejnej edycji. Atuty TEE to doświadczona obsługa, sprawdzona formuła spotkań B2B skierowana do branży turystycznej i MICE, możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych oraz niepowtarzalna okazja do zapewnienia rozwoju i sukcesu swojej firmy. Tegorocznymi uczestnikami giełdy Hosted Buyers będą agencje eventowe, firmy szkoleniowe, touroperatorzy między innymi z Rosji, krajów bałtyckich, Skandynawii, Niemiec, Holandii oraz Azji.

Tourism and Events Expo to również specjalistyczne warsztaty oraz panele tematyczne, prowadzone przez szanowanych w branży turystycznej prelegentów. To doskonała okazja dla wszystkich osób pracujących na rynku turystycznym do pogłębienia swojej wiedzy oraz podniesienia kwalifikacji. Wszystko to w Letniej Stolicy Warmii i Mazur - malowniczo położonej Ostródzie.

INFORMACJA PRASOWA