W Berlinie otwarto Hilton Berlin City East Side Gallery!

W Berlinie otwarto Hilton Berlin City East Side Gallery!

Berlin odnotował wzrost liczby odwiedzających o blisko 1,8% w skali roku. Przez lotnisko Berlin Tegel przewija się średnio 70 tysięcy pasażerów, a Berlin Schönefeld około 40 tysięcy. Hilton Berlin City East Side Gallery jest więc odpowiedzią na ciągłe zapotrzebowanie na miejsca noclegowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.


Obiekt jest już trzecią inwestycją marki Hampton by Hilton w stolicy Niemiec. Obecnie można go postawić obok Hampton by Hilton Berlin City West oraz Hampton by Hilton Berlin City Centre Alexanderplatz


Głownem atutem Hampton by Hilton Berlin City East Side Gallery jest położenie względem najważniejszych punktów komunikacyjnych miasta. Hotel znajduje się na Mercedes Platz, blisko Mercedes-Benz Arena i Verti Music. To świetne rozwiązanie podczas dużych imprez organizowanych w tych obiektach. Goście nie będą mieć także problemu, aby poruszać się koleją czy dojechać na lotnisko.


W budynku funkcjonuje WIFI oraz całodobowe centrum fitness. Hilton Berlin City East Side Gallery oferować będzie aż 254 pokojów hotelowych, co uzupełni w dużym stopniu lukę miejsc noclegowych dla uczestników międzynarodowych targów, seminariów i konferencji.  


INFORMACJA PRASOWA