Visit Gdańsk pakuje prezenty i rozdaje nagrody w konkursie punktowym

Visit Gdańsk pakuje prezenty i rozdaje nagrody w konkursie punktowym

Ho, ho, ho! Dzisiaj w wielu miastach ruszają Jarmarki Bożonarodzeniowe. Jednym z tych miast jest Gdańsk, w którym nie zabraknie wyjątkowych atrakcji i konkursów z ciekawymi nagrodami. Wszystko to za sprawą ekipy Visit Gdańsk, która dla jarmarkowych przybyszów przygotowała coś EKSTRA!

Ubiegłoroczne świętowanie naznaczone było widmem pandemii koronawirusa, dlatego w tym roku impreza powraca jeszcze większa i jeszcze lepsza. Będą tradycyjne iluminacje, świąteczne stoiska i atrakcje dla małych i dużych. 

Zachęcamy do poszukania również między stoiskami wyjątkowego domku o nazwie „Fabryka prezentów Św. Mikołaja”. Nie powinniście mieć problemów z trafieniem do niego, bowiem znajduje się przy Bramie Adwentowej, czyli w samym sercu jarmarku. Tam na przybyszów czekają gdańskie upominki, m.in. pluszaki, kubki, słodkości. Dodatkowo w domku tym znajdować się będzie również centrum pakowania prezentów - będziecie mogli tam zapakować pięknie i przystroić każdy jarmarkowy upominek (i to nie tylko ten zakupiony w tym konkretnym domku). Zadba o to wykwalifikowana kadra, która naprawdę zna się na rzeczy :)

Od dzisiaj do 24 grudnia będzie też organizowany konkurs punktowy, w którym punkty będziecie mogli wymieniać na nagrody - po wcześniejszym zarezerwowaniu interesującej nas rzeczy. Do wygrania vouchery, bilety na różne wydarzenia, książki czy gadżety promocyjne. Co należy zrobić, by zdobyć punkty? Przy stoiskach jarmarkowych w ramkach umieszczone zostaną kody QR, które należy po kolei sczytywać swoim telefonem komórkowym. Wcześniej jednak należy pobrać jedną z dwóch aplikacji: Jestem z Gdańska lub Gdańska Karta Turysty. 

Konkurs skierowany jest do użytkowników Gdańskiej Karty Mieszkańca lub Karty Turysty. Nagrody (po uprzedniej rezerwacji) można odbierać najpóźniej do dnia 15 stycznia 2022 roku w Gdańskim Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Długi Targ 28/29 w Gdańsku w godzinach 9-17.

To co, przekonaliśmy Was do odwiedzenia gdańskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego?

INFORMACJA PRASOWA