Vienna House Andel’s Lodz ma nową Revenue & Reservation Manager

Vienna House Andel’s Lodz ma nową Revenue & Reservation Manager

Od lipca 2022 r. osobą odpowiedzialną za politykę cenową oraz dział rezerwacji w Vienna House Andel’s Lodz jest Magdalena Kurczak. 

Magdalena Kurczak związana jest z Vienna House Andel’s Lodz od jego otwarcia, czyli od 2009 r. Przez te lata pełniła funkcję managerki ds. rezerwacji, doskonaląc swoje umiejętności z zakresu obsługi rezerwacji, zarządzania ceną i analizy wskaźnikowej.

- Promocja Magdaleny Kurczak jest naturalną konsekwencją jej zaangażowania i doświadczenia, jakie posiada. Jako osoba pracująca w Vienna House Andel’s Lodz od 13 lat, zna doskonale nasz obiekt oraz łódzki rynek hotelarski” – mówi Anna Olszyńska, dyrektorka generalna Vienna House Andel’s Lodz. – Magdalena przez te lata wykazała się profesjonalizmem i wiedzą ekspercką, którą chętnie dzieliła się ze współpracownikami”.

Przed dołączeniem do zespołu preopeningowego Vienna House w Łodzi Magdalena Kurczak zdobywała doświadczenie w dziale front office w warszawskim hotelu Jan III Sobieski. Przez te lata stała się specjalistą do kontaktów z gośćmi VIP, w tym z międzynarodowymi celebrytami i notablami. 

Od lipca 2022 r. będzie odpowiadać za pracę działu rezerwacji, obsługę gości VIP, jak również ustalanie cen we wszystkich segmentach. 

Vienna House Andel’s Lodz jest designerskim hotelem biznesowo-konferencyjnym zlokalizowanym w zrewitalizowanej XIX-wiecznej fabryce, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum kulturalno-rozrywkowego Manufaktura. Oferuje 277 pokoi i apartamentów oraz centrum konferencyjne z 16 salami i największą salę balową w Łodzi (o powierzchni aż 1300 m2). Hotel był wielokrotnie nagradzany za wyjątkową architekturę i wysoką jakość obsługi.

Obiekt gościł wiele sław z całego świata, m.in.: Lenny’ego Kravitza, Stinga, Justina Biebera, Alana Starskiego czy Davida Camerona. W hotelu znajduje się Centrum SPA i Fitness skySPAce z basenem z panoramą na Łódź oraz nagradzana czapami Gault&Millau restauracja Delight. 

Pani Magdalenie serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na nowym stanowisku! :)

INFORMACJA PRASOWA