V edycja Targów Event

V edycja Targów Event
Już tylko trzy miesiące dzielą nas od jednego z najbardziej oczekiwanych przez przedstawicieli branży MICE wydarzeń – Targów Event. Podobnie jak w ubiegłych latach, imprezę będzie gościło Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w Warszawie.

Po raz kolejny też Centrum MT Polska odwiedzą liczni przedstawiciele branży bezpośrednio związanych z przemysłem eventowym lub związanych z nim jedynie pośrednio. Będą to zatem zarówno przedstawiciele firm zajmujących się obsługą oraz organizacją konferencji i szkoleń, organizatorzy targów, zjazdów, konwencji i kongresów, event managerowie korporacji i pracownicy agencji eventowych, reklamowych i PR-owych, ale także organizatorzy wydarzeń politycznych, kulturalnych i sportowych, a nawet przedstawiciele jednostek samorządowych odpowiedzialnych za organizację imprez i wydarzeń w miastach, czy gminach. Wszyscy oni będą mieli niepowtarzalną okazję poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę o rynku eventowym.

Tematyka
Zaplanowane wydarzenie, w ramach spotkań merytorycznych, przewiduje prawdziwy kalejdoskop zagadnień, spośród których goście Targów będą mogli wybrać te, najbardziej ich interesujące. Oprócz nowości ze świata przemysłu event'owego, będzie można zaczerpnąć wiedzy na przykład na temat nowinek technologicznych, informacji o panujących w atrakcjach eventowych trendach. Poruszone zostaną kwestie baru i cateringu, obsługi personalnej eventów, bezpieczeństwa, oraz reklamy i obiektów eventowych.

Event dla eventów
- Tegoroczne targi to sam w sobie wyjątkowy event, bo będziemy świętować już piąte urodziny tej imprezy. Dodatkowo też, jak co roku, wystawcy będą mogli zachwycić uczestników barwnymi pokazami, dając przedsmak tego, jak można zrealizować własne wydarzenie. Jednak ta impreza to również coś więcej niż tylko bogate w prezentacje show. Targi Event są od lat platformą integrująca branżę. Na miejscu można zdobyć aktualną wiedzę odnośnie wciąż rozwijającego się rynku, wymienić się cennymi doświadczeniami i nawiązać wartościowe kontakty biznesowe. To tym cenniejszy atut, że targi te są jedynym wydarzeniem tego typu w Polsce w całości poświęconym branży eventowej. W poszukiwaniu inspiracji przyjeżdżają tu więc przedstawiciele świata marketingu, PR i eventów, co z kolei stwarza szansę dla firm, by na szeroką skalę pokazać swe usługi i pozyskać nowych klientów – mówi Bartosz Sosnowski, prezes firmy MT Polska, organizującej Targi Event.

Ponadto, organizatorzy przewidują widowiskowe pokazy typu 'show', konferencje oraz spotkania o charakterze edukacyjnym.INFORMACJA PRASOWA