Udane transfery i obiecujące awanse w Louvre Hotels Group

Udane transfery i obiecujące awanse w Louvre Hotels Group

W Louvre Hotels Group ostatni kwartał upływa pod znakiem zmian kadrowych, udanych transferów i obiecujących awansów. Dziś chcemy napisać o zmianach na polskim rynku. 

Zacznijmy o transferze Iwony Janosiewicz, która do z początkiem października objęła funkcję Cluster General Managera w multibrandowym obiekcie należącym do sieci Louvre Hotels Group. Obiekt ten znajduje się przy ulicy Towarowej w Warszawie i obejmuje hotele dwóch marek: Golden Tulip i Premiere Classe. W miejscu tym również znajduje się centrum konferencyjne i zaplecze gastronomiczne. Pani Iwona wcześniej swoje doświadczenie zdobywała głównie w sieci Orbis/Accor. Przez 5 lat była General Managerem w Mercure Wrocław Centrum. Jest pionierką zrównoważonego podejścia do gastronomii w polskim hotelarstwie. Pracowała na rzecz ograniczenia marnowania żywności w obiektach hotelowych.

Kolejną osobą, o której chcielibyśmy dziś napisać, jest Jakub Duda, który otrzymał nowe funkcje, jednocześnie nie rezygnując z tych obecnych. Pan Jakub został Area Revenue Managerem w Louvre Hotels Group. Będzie odpowiedzialny za zarządzanie przychodami większości obiektów grupy w Polsce. Zachowuje jednak swoje aktualne stanowisko Revenue Managera warszawskiego kompleksu hotelowego, o którym pisaliśmy wyżej. Jego wiedza i umiejętności przydadzą się do rozwoju PRME, czyli globalnego projektu dedykowanego rozwojowi zarządzania przychodami w Louvre Hotels Group. 

Mateusz Walaszek z kolei zaliczył awans na stanowisko Rooms Division Managera warszawskiego multibrandowego obiektu. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora hotelu Premiere Classe Warszawa

Jakub Goliński z grupą związany jest od 6 lat. Na swoim koncie ma wiele awansów w dziale Front Office. Był też kierownikiem recepcji w Campanile Warszawa. Od października pełni funkcję Managera Hotelu Premiere Classe, czyli "wskoczył" na wolne miejsce po Mateuszu Walaszku. 

Na uwagę zasługuje również awans Mateusza Lewandowskiego, który z początkiem listopada został Deputy Director of Sales Poland w Louvre Hotels Group. Będzie czuwał nad dalszym wzmocnieniem pozycji rynkowej polskich hoteli grupy.

Gratulujemy wszystkim!

INFORMACJA PRASOWA