Tristan Hotel & Spa pierwszym czterogwiazdkowym hotelem na Mierzei Wiślanej

Tristan Hotel & Spa pierwszym czterogwiazdkowym hotelem na Mierzei Wiślanej
Budowa hotelu w Kątach Rybackich dobiega końca. Na gości Hotelu Tristan czekać będzie 57 komfortowych pokoi, bogata strefa rekreacyjna i centrum konferencyjne przygotowane na 400 osób. Nie zabraknie także udogodnień dla ceniących aktywny wypoczynek i rodzin z dziećmi.

Tristan to pierwsza czterogwiazdkowa inwestycja na Mierzei Wiślanej. Najbliższe obiekty o takim standardzie można znaleźć dopiero w Gdyni, Gdańsku i Sopocie.

-Tristan Hotel & SPA to przemyślana inwestycja. Właśnie dlatego tak dużą uwagę poświęciliśmy przygotowaniu części rekreacyjnej, która usatysfakcjonuje każdą rodzinę. Mamy nadzieję, że Goście podróżujący prywatnie wrócą do nas jesienią, by skorzystać z usług konferencyjnych – mówi przedstawiciel inwestora.

Atrakcja dla smakoszy będzie hotelowa restauracja serwująca dania kuchni lokalnej i kawiarnia na tarasie. Przy obiekcie znajdzie się kort tenisowy, niewiele dalej boiska do koszykówki i piłki nożnej. W wolnym czasie goście będą mogli oddawać się relaksowi w saunach, jakuzzi, grocie solnej, basenie lub siłowni. Specjalnie dla najmłodszych przewidziano pokój zabaw, nad którym czuwać będzie profesjonalny animator.

Centrum konferencyjne w Hotelu Tristan przyjmie do 400 osób. Dzięki systemom drzwi przesuwanych wielkość sali konferencyjnej można optymalnie dopasować do potrzeb spotkania. Zarówno część hotelowa jak i konferencyjna będą klimatyzowane. Przy obiekcie rozlokowanych będzie 75 miejsc parkingowych.

Wielkim atutem Hotelu Tristan mają być pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, widna, brak progów i schodów między pomieszczeniami. Inwestor zapowiada otwarcie na wiosną bieżącego roku.

INFORMACJA PRASOWA