TripAdvisor nagradza Hotele Radisoon Blu

TripAdvisor nagradza Hotele Radisoon Blu
W najnowszym rankingu Travellers Choice opublikowanym na portalu TripAdvisor zostały wyróżnione aż dwa hotele sieci Radisson Blu w Polsce – Radisson Blu Hotel Gdańsk oraz Radisson Blu Hotel Kraków.

Marka Radisson Blu od lat jest ceniona przez swoich gości i zdobywa nagrody w wielu konkursach i plebiscytach. Uzyskała już wiele wyróżnień zarówno dla marki jako takiej jak i dla poszczególnych hoteli sieci, które od lat zdobywają pozytywne opinie zarówno wśród gości jak i specjalnie powoływanych komisji. Teraz dzięki pozytywnym opiniom gości zyskanym w portalu TripAdvisor aż dwa jej hotele w Polsce zostały wyróżnione w najnowszej edycji prestiżowego rankingu. Radisson Blu Hotel Kraków otrzymał nagrodę Travelers’ Choice 2014 w kategorii Luksus, a Radisson Blu Hotel Gdańsk został nagrodzony aż w dwóch kategoriach - Luksus i Najlepsze Hotele.

Trip Advisor to największy serwis turystyczny na świecie. Udostępnia ponad 125 mln opinii i recenzji turystów i liczba ta stale rośnie. Jest jednym z najbardziej prestiżowych i wiarygodnych serwisów zawierających opinie turystów z całego świata. Nagrody Traveller’s Choice przyznawane są rokrocznie na podstawie recenzji i opinii podróżnych odwiedzających serwis TripAdvisor. Wyróżnienia przyznawane są w kilku kategoriach: m.in hotele luksusowe, hotele romantyczne, najlepsze hotele i inne.

-Miejsce w plebiscycie popularnego wśród podróżnych portalu TripAdvisor cieszy nas potrójnie, gdyż sami goście, poprzez swoje oceny, przyznają w nim wyróżnienie najlepszym swoim zdaniem obiektom na świecie. To dla nas czytelny sygnał, że obrany przez nas standard obsługi gości i jakość serwowanych usług są na najwyższym poziomie – mówi Jolanta Bonter, Director of Sales and Marketing w Radisson Blu Hotel Gdańsk.

W Polsce istnieje sześć hoteli sieci Radisson Blu – oprócz hoteli Krakowie i Gdańsku, działają one także w Warszawie, Szczecinie i Wrocławiu.

INFORMACJA PRASOWA