Transmisja EURO 2020 w hotelach Campanile, Golden Tulip lub Metropolo by Golden Tulip

Transmisja EURO 2020 w hotelach Campanile, Golden Tulip lub Metropolo by Golden Tulip

Kibice piłki nożnej już przebierają nogami, bo to właśnie dzisiaj 11 czerwca rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Miłośnikom sportowych emocji przyszło czekać o rok dłużej (przed pandemię koronawirusa) na EURO 2020. Gdzie obejrzeć mecz otwarcia i kolejne mecze odbywające się podczas Mistrzostw (w tym oczywiście zmagania naszej polskiej reprezentacji!) ? 

Przedwczoraj pisaliśmy Wam o ciekawej ofercie warszawskiego hotelu Nobu. Dziś chcemy opowiedzieć o specjalnych strefach kibica, które organizują hotele z portfolio francuskiej sieci Louvre Hotels Group. Transmisje EURO 2020 obejrzycie zarówno w hotelach marki Campanile, jak i marek Golden Tulip i Metropolo by Golden Tulip. Sport zony organizowane są w aż 12 hotelach w 11 polskich miastach:

Campanile: w Bydgoszczy, Warszawie, Łodzi, Katowicach, LublinieSzczecinie i we Wrocławiu (2 obiekty) 

Golden Tulip: w Gdańsku, Bielsku-Białej i Międzyzdrojach

Metropolo by Golden Tulip: Kraków

Hotele zadbały o bogate menu kibicowskich przekąsek i napojów. Na osoby, kTóre chcą dzielić się sportowymi emocjami z najbliższymi (w tym z dziećmi), czekają piłkarskie atrakcje dla całej rodziny. W strefie kibica mogą przebywać zarówno goście hoteli, jak i mieszkańcy z okolicy. Każdy, kto chce kibicować wspólnie z innymi najlepszym piłkarzom i ulubionym drużynom. Oprócz menu zadbano również o piłkarską aranżację przestrzeni hotelu.

– Nasze hotele od lat organizują strefy kibica z okazji ważnych wydarzeń sportowych. Zawsze cieszą się one dużą popularnością nie tylko wśród naszych gości z całego świata, ale także wśród okolicznych mieszkańców. To świetna okazja do wspólnego przeżywania sportowych emocji w różnorodnym gronie oraz możliwość włączenia się Louvre Hotels Group w życie lokalnych społeczności. Powrót stref kibica do naszych obiektów w całej Polsce to dla nas powód do wielkiej radości. Zapraszamy do wspólnego kibicowania! – mówi Danuta Marcinkowska, PR & Marketing Coordinator, Louvre Hotels Group.

Pierwszy mecz dzisiaj o godzinie 21.00 - Włochy-Turcja. Kolejne transmisje w hotelowych strefach kibica odbywać się będą zgodnie z terminarzem EURO 2020. 

Sport Zony w hotelach sieci Louvre Hotels Group zostały przygotowane zgodnie z obowiązującymi restrykcjami i z dbałością o protokoły sanitarne. Hotele francuskiej tej sieci przykładają bardzo dużą wagę do bezpieczeństwa swoich gości. Dowodem na to są choćby otrzymane certyfikaty bezpieczeństwa Checked by NSF™ przyznawane przez niezależną organizację NSF International.

Życzymy udanej zabawy i sportowych emocji! Do boju, Polsko!

INFORMACJA PRASOWA