The Bridge Wrocław MGallery z początkiem roku pod dyrekcją Piotra Bubnowskiego

The Bridge Wrocław MGallery z początkiem roku pod dyrekcją Piotra Bubnowskiego

Piotr Bubnowski z początkiem roku 2022 obejmie stanowisko dyrektora generalnego hotelu The Bridge Wrocław MGallery. Dotychczas pracował jako zastępca dyrektora generalnego hotelu Bristol Warsaw a Luxury Collection. Na nowym stanowisku zastąpi Stefana Bauera, który przechodzi do warszawskiego Hotelu Nobu.

Piotr Bubnowski od 1,5 roku związany jest z polskim hotelarstwem, ale z samym hotelarstwem już blisko 20 lat. Swoją karierę zaczynał w Wielkiej Brytanii, gdzie pracował na różnych stanowiskach i w różnych miejscach. 

W latach 2005-2006 w nowo otwartym hotelu Hilton London Tower Bridge był conference and events operations managerem. Następnie w Hilton London Canary Wharf zdobywał doświadczenie na stanowisku acting F&B managera. Lata 2013-2016 p. Piotr Bubnowski spędził w The Trafalgar Hotel - tam pracował na dwóch stanowiskach: najpierw jako F&B manager, a później jako front of house manager. 

Swoje pierwsze stanowisko dyrektorskie objął w Hilton London Paddington (został dyrektorem operacyjnym). Doświadczenia na najwyższych szczeblach mógł też zdobywać w Dubaju, gdzie został dyrektorem operacyjnym Doubletree by Hilton Hotel & Residences Al Barsha. W późniejszych latach pracował jako zastępca dyrektora generalnego w 211-pokojowym hotelu Hilton Edinburgh Carlton. 

W kwietniu 2020 wrócił do Polski, a dokładnie do hotelu Bristol Warsaw a Luxury Collection, gdzie został zastępcą dyrektora generalnego (executive assistant manager).

Od początku stycznia będzie zarządzał wrocławskim The Bridge MGallery. 

Pan Piotr jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie ukończył kierunek Prawo i Administracja.