Temat systemów ERP zostanie poruszony podczas warszawskiej konferencji organizowanej przez Polski Instytut Rozwoju Biznesu

Temat systemów ERP zostanie poruszony podczas warszawskiej konferencji organizowanej przez Polski Instytut Rozwoju Biznesu

Przedsiębiorstwo rozwija się, kiedy rozwijają się poszczególne jego działy oraz kiedy wszystko szybko i sprawnie przebiega na każdym etapie funkcjonowania firmy. Z takiego założenia wychodzą organizatorzy konferencji „Planowanie zasobów przedsiębiorstwa – wczoraj i dziś". Chcą przedstawić rolę systemów ERP w poprawnym działaniu firmy oraz pokazać, jak można w prosty sposób wdrożyć system i nowe technologie.

Konferencja „Planowanie zasobów przedsiębiorstwa – wczoraj i dziś" odbędzie się 28 listopada 2019 w Warszawie. Jej organizatorem jest Polski Instytut Rozwoju Biznesu.

Systemy ERP dają szybki wgląd do wszystkich procesów w firmie. Gromadzą niezbędne dane, by później na ich podstawie sporządzić złożone analizy i raporty. Systemy ERP to oprogramowanie, które dzięki złożonym narzędziom i technologiom, pomaga planować i zarządzać zasobami przedsiębiorstwa. Do licznych zalet należą m.in. zwiększenie zaangażowanie klienta, zwiększenie wydajności pracowników, a także przewagi nad konkurencją.

Tematyka konferencji:


1.System ERP - klucz do przewagi konkurencyjnej
2.System ERP w chmurze i aplikacje mobilne
3.Case studies

Grupa docelowa:


- Przedstawiciele Zarządu
- Osoby odpowiedzialne za wybór, zakup i wdrożenie nowych systemów i technologii
- Kadra zarządzającą oraz osoby odpowiedzialne za rozwój, innowację oraz organizację firmy
- Osoby odpowiedzialne za planowanie produkcji, utrzymanie ruchu
- Dyrektorzy ds. produkcji, rozwoju, inwestycji, infrastruktury
- Technolodzy, specjaliści ds. zarządzania jakością

By wziąć udział w warszawskiej konferencji, należy się zarejestrować na stronie wydarzenia. Liczba miejsc jest bowiem ograniczona.

Kontakt z organizatorem:

Justyna Sioch
mobile: +48/530 623 538
e-mail: [email protected]

SaleBiznesowe.pl są Patronem Medialnym konferencji.

Zapraszamy!