TARIFA nowym rekomendowanym PCO

TARIFA nowym rekomendowanym  PCO
TARIFA Corporate Events została kolejnym rekomendowanym PCO Gdańsk Convention Bureau / Gdańskiej Organizacji Turystycznej (GCB/GOT).

Firma TARIFA Corporate Events z Sopotu, która została 8. rekomendowanym PCO (Profesjonalnym Organizatorem Spotkań) Gdańsk Convention Bureau, działa na rynku eventowym od 2005 roku. TARIFA aktywnie działa na terenie całej Europy, a dzięki współpracy z najlepszymi podwykonawcami obsługuje największe firmy w Polsce. Zespół TARIFY tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem, którzy w sposób kompleksowy i profesjonalny realizują powierzone im projekty - również we współpracy z Gdańsk Convention Bureau. W bogatej ofercie firmy znajduje się m.in. organizacja konferencji, imprez firmowych, targów, szkoleń, imprez okolicznościowych, wyjazdów motywacyjnych i innych.

Więcej informacji o TARIFIE można znaleźć na stronie internetowej firmy www.tarifa.pl

Gdańsk Convention Bureau prowadzi Program Rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów w Gdańsku i Regionie. Rekomendację mogą uzyskać podmioty gospodarcze wyspecjalizowane w planowaniu i organizacji konferencji, posiadające odpowiednie doświadczenie w obrębie merytorycznego i organizacyjnego przygotowania w tym zakresie, zaplecze techniczne oraz zespół pracowników umożliwiających pełną realizację konferencji własnej lub zleconej.

Więcej informacji o Programie Rekomendacji można znaleźć na stronie www.gdanskconvention.pl

INFORMACJA PRASOWA