Targi WorldHotel 2014

Targi WorldHotel 2014

W dniach 17-19 września br. odbędą się siódme Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2014. Wydarzenie będzie miało miejsce w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. W trakcie eventu zaprezentują się dostawcy oraz producenci usług i sprzętów niezbędnych do efektywnego funkcjonowania każdego hotelu.

Najbliższe Targi WorldHotel 2014 skierowane są przede wszystkim do właścicieli oraz managerów hoteli. Oferta wystaw jest bardzo szeroka. Zaprezentowane zostaną meble i sprzęt do pokoi hotelowych, pomysły na aranżację wnętrz, rozwiązania informatyczne i oświetleniowe, a także nowoczesne wyposażenie centr rekreacyjnych oraz restauracji. Całość zwieńczą pokazy kulinarne szefa kuchni Artura Śwerżewskiego, który będzie zachęcał odwiedzających do wprowadzenia w swoich obiektach potraw z dziczyzny.

Pokój hotelowy to jeden z najważniejszych pomieszczeń w każdym hotelu. To jego wystrój sprawia, że goście czują się swobodnie i komfortowo. Na targach zostaną więc zaprezentowane ciekawe rozwiązania na aranżację hotelowego wnętrza, nowoczesne meble, elementy wykończeniowe oraz dekoracyjne.

Również osoby zainteresowane nowościami w dziedzinie gastronomii znajdą tu coś dla siebie. Wystawcy zaprezentują nowoczesne sprzęty i meble kuchenne, a także elementy wyposażenia sal restauracyjnych. Dodatkową atrakcją będzie promocja dań z dziczyzny pod przewodnictwem szefa kuchni Artura Świerżewskiego, a także prezentacje producentów żywności kierujących swoją ofertę do właścicieli restauracji i hoteli.

W trakcie trwania eventu funkcjonować będzie pokazowa kawiarnia, gdzie serwowane będą pyszne kawy, napoje typu shake i smoothies oraz znakomite desery. Prócz tego zaprezentowane zostaną ekspresy do kawy oraz oferta produktów spożywczych niezbędnych w każdej kawiarni.

Ostatnim elementem wystawy będą nowoczesne rozwiązania informatyczne, specjalnie stworzone z myślą o branży hotelarskiej. Będą to między innymi systemy rezerwacyjne, terminale płatnicze oraz oprogramowanie ułatwiające funkcjonowanie hotelu. Oferta wystaw obejmie również usługi i sprzęty przeznaczone do hotelowych, spa, klubów fitness czy letnich ogrodów. Na targach WorldHotel 2014 zostaną zaprezentowane usługi dla każdej dziedziny hotelarstwa.

INFROMACJA PRASOWA