Targi turystyczne TT Warsaw

Targi turystyczne TT Warsaw

TT Warsaw to wyjątkowe wydarzenie pozwalające na spotkanie oraz nawiązanie kontaktów biznesowych pomiędzy międzynarodową, a polską branżą turystyczną. Impreza cieszy się dużą popularnością i 27 listopada tego roku zorganizowana zostanie po raz kolejny.

Targi skierowane do przedstawicieli branży turystycznej charakteryzują się możliwością dotarcia do biznesowych oraz indywidualnych klientów, a także promocją Polski na arenie międzynarodowej.

Spotkanie umożliwi rozmowy oraz nawiązywanie cennych kontaktów w środowisku turystycznym. Impreza stworzy także możliwość dotarcia do szerokiego grona klientów, wśród których znajdą się m.in. touroperatorzy i agenci turystyczni, właściciele obiektów noclegowych czy przedstawiciele firm transportowych.

Odbiorcy branżowi będą mieli możliwość poprowadzenia owocnych dyskusji, które doprowadzą do zawierania nowych kontraktów i umów współpracy z firmami z całego świata. Z kolei klienci indywidualni z pewnością znajdą wiele inspiracji na udany urlop. Ponadto targi będą doskonałą okazją do poznania tradycji i kultury ponad 60 krajów. Na TT Warsaw można bowiem posłuchać narodowej muzyki, zobaczyć regionalne tańce i skosztować tradycyjnych potraw.

Targi TT Warsaw rozpoczną się 27 listopada i potrwają trzy dni. Wydarzenie odbędzie się na terenie Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska w Warszawie.

INFORMACJA PRASOWA