Targi HORECA w Krakowie zapraszają

Targi HORECA w Krakowie zapraszają

Już w przyszłym tygodniu (4-6 listopada) w EXPO Kraków odbędzie się jeden z najważniejszych eventów branży hotelarskiej, gastronomicznej i cateringowej, a mianowicie Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA. Tym razem, prócz merytorycznej wiedzy oraz informacji na temat innowacyjnych rozwiązań w hotelarstwie czy gastronomii, na uczestników czeka szereg atrakcji, których nie można przegapić.

Targi HORECA to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w dziedzinie hotelarstwa i gastronomii. Podczas tego 3-dniowego wydarzenia, swoja ofertę przedstawi aż 350 wystawców, natomiast ilość odwiedzających szacowana jest na kilkanaście tysięcy. Wśród uczestników eventu są przede wszystkim właściciele, managerowie i pracownicy hoteli, restauracji kawiarni czy firm cateringowych. Targi HORECA dają świetną możliwość do zawarcia nowych zawodowych znajomości, a także nawiązania intratnych współprac. Nowością podczas tegorocznej edycji jest tzw. Akademia HORECA podczas której zwiedzający będą mogli zdobyć cenną wiedzę na temat prowadzenia obiektów hotelowych i gastronomicznych.

23. Targi HORECA zostaną urozmaicone imprezami towarzyszącymi, takimi jak 14. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD, 13. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO oraz 9. Salon Wyposażenia i Usług SPA & WELNESS czy 2. Targi Wyposażenia Ośrodków Sportów Zimowych INFRASNOW. Na uczestników czekają także liczne dodatkowe atrakcje w postaci np. kulinarnego show Kuchnia Mistrzów, podczas którego odbędą się pokazy kulinarne największych gwiazd światowej gastronomii.

Tegoroczne Targi HORECA poważnie potraktują również temat kawy. Uczestnicy wydarzenia będą mogli poznać tajniki parzenia idealnego, czarnego napoju. Dowiedzą się także jak tworzyć oryginalne, kawowe menu w restauracjach i hotelach. Na gości czekać będzie także strefa designu, w której swoje projekty zaprezentują studenci ASP, architekci i artyści. Na przykładzie swoich prac przedstawią oni najnowsze trendy w dziedzinie wzornictwa, tkanin czy oświetlenia.

Zwieńczeniem oferty Targów HORECA będą towarzyszące im targi wina ENOEXPO, podczas których będzie można skosztować najlepszych trunków z całego świata oraz tegoroczna nowość, Salon Piwa w Krakowie Beer & More, który z pewnością przypadnie do gustu piwoszom i fanom regionalnych piw.

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać na stronie: www.horeca.krakow.pl.

INFORMACJA PRASOWA