Targi Gastro-Hotel w Zakopanem

Targi Gastro-Hotel w Zakopanem
TARGI – SZKOLENIA- POKAZY – KONKURSY

ZAKOPANE 30 maja – 1 czerwca

KREATYWNA KUCHNIA MISTRZÓW

Innowacyjne przedsięwzięcie Targów Gastro-Hotel

Ideą Kuchni Mistrzów jest stworzenie na targach Gastro-Hotel miejsca wymiany myśli, uwag i spostrzeżeń, a także platformy biznesowej, na której odbywać się może prezentacja rozwiązań, produktów i usług na zasadach znanych z cross-sellingu, prezentacji kontekstowej oraz innych zaawansowanych, nowoczesnych narzędzi marketingowych, sprzedażowych i Public Relations.  

Kuchnia Mistrzów będzie wydzielona strefą zaaranżowaną i przygotowaną przez Stowarzyszenie Małopolskich Kucharzy i Cukierników. Tematem przewodnim będzie Zapomniana Kuchnia Małopolski oraz Kuchnia Podhalańska a prezentować ją będą m.in. Marcin Polus, Rafał Dorociuk, Marek Galica, Andrzej Krężelok- Stowarzyszenie Małopolskich Kucharzy i Cukierników; Sylwester Lis - Hotel Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej; Kazimiera Staszel i Małgorzata Łabuz Hotel Zbójnicówka w Bukowinie Tatrzańskiej; Jan Wojtanek Karczma po Zbóju w Zakopanem we współpracy z Zespołem Szkół Hotelarsko-Turystycznych im Władysława Zamoyskiego w Zakopanem.

Do Kuchni Mistrzów na dyskusję o gastronomi, hotelarstwie i najnowszych trendach rynkowych przy wykwintnym poczęstunku zapraszamy wszystkich zawodowo związanych z branżą HoReCa, a zwłaszcza kucharzy, przedstawicieli organizacji kulinarnych, restauratorów oraz hotelarzy. Bez wątpienia Kuchnia Mistrzów stanie się doskonałą platforma wymiany myśli, komunikacji i transakcji biznesowych. Zapraszamy!

SZKOLENIA

Na targach Gastro-Hotel w ZAKOPANEM 30 maja – 1 czerwca czeka na gastronomów i hotelarzy wiele ciekawych pokazów oraz szkoleń, m.in. dla menagerów, pokojowych, kelnerów, kierowników sali oraz kucharzy.
•Zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii - szkolenie dla kadry menadżerskiej •Pokój hotelowy wraz z łazienką – profesjonalne przygotowanie jednostki mieszkalnej dla gościa •Przyjęcia okolicznościowe w gastronomii – współczesne trendy. •Zaczynam na swoim •Savoir-vivre – dobre praktyki zachowania i postępowania wobec gości. •Indywidualne doradztwo efektywnego prowadzenia działalności hotelarskiej/ gastronomicznej

CIEKAWE POKAZY

Mistrzowski Pokaz Barmański! Płonące i świecące butelki, widowiskowy show, elementy pirotechniczne pozwolą pokazać Państwu spektakl inny niż wszystkie.

Pokazy kuchni tajskiej – degustacje zupy galangalowej

KONKURSY

Zapraszamy do promocji obiektów oraz do wspólnej zabawy poprzez udział w konkursie kulinarnym:
7bull;Kulinarna Uczta Gastro-Hotel z Markiem Widomskim – Kuchnie Świata –TEX-MEX •Konkurs nominowany do Kulinarnego Pucharu Polski.

Szczegółowy program znajdziecie Państwo na www.gastro-hotel.pl

ZAKOPANE
30 maja – 1 czerwca
środa, czwartek 10 – 17 ; piątek 10 - 15
Hala Sportowa
Zakopiańskie Centrum Edukacji
dawne Technikum Tkactwa Artystycznego „SZPULKI”
ul. Kasprusie 35 a

 Biuro targów Gastro-Hotel :
32 376 08 60
[email protected]

Informacja prasowa