Szymon Ciężkowski nowym dyrektorem hotelu Campanile Lublin

Szymon Ciężkowski nowym dyrektorem hotelu Campanile Lublin

Szymon Ciężkowski, dotychczasowy kierownik recepcji hotelu Campanile Warszawa, 16 sierpnia br. objął stanowisko dyrektora hotelu Campanile Lublin.

Szymon posiada 10-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej, w tym 9 lat na stanowiskach kierowniczych. Swoją drogę zawodową rozpoczął od pracy recepcjonisty w krakowskim AQQ Hostel. Następnie w 2008 roku przeniósł się do Warszawy, gdzie pracował w Camera Hostel i The Warsaw Hostel jako menadżer hostelu, a od 2014 roku w hotelu Campanile Warszawa jako recepcjonista, kierownik zmiany i kierownik recepcji. W Louvre Hotels Group, właściciela hoteli Campanile, dał się poznać jako sprawny organizator, efektywnie zarządzający swoim zespołem. W konsekwencji, gdy tylko w sieci pojawił się wakat na stanowisku menedżerskim, to jemu powierzono zarządzanie hotelem Campanile Lublin.

„Cieszy mnie, że moja dotychczasowa praca została doceniona i że powierzono mi stanowisko dyrektora hotelu Campanile Lublin. To kolejny, ważny krok w mojej karierze zawodowej, który pozwoli mi poszerzać wiedzę i doskonalić umiejętności z zakresu zarządzania.”

Szymon jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku kulturoznawstwo międzynarodowe.


INFORMACJA PRASOWA