Szkolenia w Małopolsce z obiektem konferencyjnym Witek

Szkolenia w Małopolsce z obiektem konferencyjnym Witek

Hotel Witek to idealna propozycja dla tych, którzy poszukują obiektów konferencyjnych w okolicach Krakowa. Centrum hotelowo - konferencyjne położone jest bowiem na obrzeżach stolicy małopolski, w malowniczych rejonach Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Taka lokalizacja daje możliwość odpoczynku od miejskiego zgiełku, ale także owocnej pracy podczas szkoleń czy konferencji.

Dużym atutem Hotelu Witek jest jego położenie. Znajduje się on zaledwie 6 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Balice oraz 8 km od centrum Krakowa co umożliwią sprawny dojazd wszystkim gościom. Dużym atutem obiektu jest także jego bogata oferta noclegowa. Hotel dysponuje aż 140 miejscami w pokojach typu superior, premium i standard. Prócz tego istnieje możliwość pobytu w apartamencie VIP oraz przestronnych dwupoziomowych studiach. W każdym pokoju znaleźć można mini-bar, zestaw do kawy i herbaty oraz wygodne łóżko. Nowoczesny i schludny wystrój z pewnością pozwolą poczuć się jak w domu.

Centrum hotelowo - konferencyjne Witek to przede wszystkim idealna oferta dla gości biznesowych. Obiekt oferuje bowiem 12 komfortowych i wyposażonych sal konferencyjnych umożliwiających organizację spotkań, szkoleń i bankietów. Sale mieszczą od 8 do 450 osób, co daje możliwość organizacji konferencji różnego typu - od kameralnych po wystawne.

Hotel Witek to także bogata oferta usług dodatkowych zarówno dla uczestników konferencji jak i pozostałych gości. Na terenie obiektu znajduje się m.in. sauna fińska, mini siłownia, drink bar, wypożyczalnia książek, trampolina czy plac do gier zespołowych. Szereg atrakcji stanowi idealne dopełnienie spotkań biznesowych i zapewnia niezapomniane wrażenia.

INFROMACJA PRASOWA