Szampan i Truskawki - miejsce stworzone dla biznesu

Szampan i Truskawki - miejsce stworzone dla biznesu

"Spotkania w szampańskim stylu, owocne jak truskawki" to hasło przewodnie eleganckiego miejsca konferencyjnego w Warszawie "Szampan i Truskawki". Jest to doskonała przestrzeń na organizację wszelkiego typu spotkań biznesowych, gwarantująca ich stuprocentowe powodzenie. Liczne atuty obiektu sprawią, że każde szkolenie lub konferencja przebiegną tu bez problemu, we wspaniałej atmosferze i z satysfakcjonującym rezultatem.

Odpowiednia atmosfera spotkania biznesowego to klucz do sukcesu. Jeśli chcemy uzyskać pełną uwagę uczestników, warto zorganizować event poza biurem, gdzie pracownicy będą oderwani od codziennych obowiązków i całkowicie skupią się na szkoleniu lub konferencji. Coraz więcej osób odpowiedzialnych za organizację firmowych spotkań zdaje sobie sprawę, jak zmiana otoczenia pozytywnie wpływa na przebieg spotkań. Dlatego też tak rośnie popularność profesjonalnych obiektów konferencyjnych i szkoleniowych.

Jednym z takich miejsc jest właśnie "Szampan i Truskawki" - idealna przestrzeń dla biznesu, oferująca kompleksową organizację każdego eventu. Obiekt położony jest niedaleko centrum Warszawy, w stylowym Apartamentowcu na Ochocie. W ofercie ośrodka są dwie stylowo urządzone sale konferencyjne, które łącznie mogą pomieścić do 34 osób. Wnętrza wyposażone są w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz dostęp do internetu. Ponadto, obiekt zapewnia pełną obsługę cateringową organizowanych spotkań.

"Szampan i Truskawki" to również świetne miejsce na firmowy bankiet lub imprezę integracyjną. Obiekt zapewnia dyskrecję i komfort wszelkim przyjęciom. Dodatkowym atutem tego miejsca jest duży, 40-metrowy taras, gdzie goście mogą zrelaksować się przy drinku lub kawie.

Więcej informacji na temat "Szampan i Truskawki" na stronie: http://www.szampanitruskawki.pl/oferta.html

INFORMACJA PRASOWA