Święto kobiet przez cały marzec w hotelu Bryza

Święto kobiet przez cały marzec w hotelu Bryza
Marzec w hotelu Bryza Resort & Spa w Juracie będzie prawdziwym świętem kobiet. W każdy weekend miesiąca wszystkie panie goszczące w hotelu otrzymają specjalne niespodzianki. Do wyboru będą m.in. warsztaty spa oraz konsultacje z wizażystką.

Święto kobiet w hotelu Bryza nie trwa jednego dnia, lecz cały miesiąc. Spacjalnie na tę okazję przygotowano dla nich szereg atrakcji. Panie odwiedzające hotel będą miały możliwość spotkania ze stylistką, a także ćwiczenia psychoedukacji, jogi oraz pakiety Day Spa.

W każdy weekend na panie czekają inne atrakcje. Pierwszy został zatytułowany Świeży Powiew Wiosny. Rozp[ocznie się on Nordic Walkingiem brzegiem morza. Następnie odbędą się konsultacje z profesjonalną wizażystką i stylistką. Każda z pań uzyska indywidualne porady stylistyczne dotyczące odpowiedniego doboru ubrań i analizy kolorystycznej adekwatnie do typu urody.

Drugi weekend marca zaserwuje coś dla ducha. Panie będą miały okazję wziąć udział w bezpłatnym treningu dobrego samopoczucia i ćwiczeniach psychoedukacji, oczywiście wszystko to pod okiem doświadczonego specjalisty.

Przedostatni weekend upłynie pod znakiem Yogi uzdrawiania tzw. Bhaiszadźja Yogi.

Inną atrakcją będą specjalne warsztaty spa prowadzone przez specjalistów, dzięki którym będzie można zdobyć wiedzę o zaletach profesjonalnych kosmetyków używanych podczas zabiegów, a także technik wykorzystywanych podczas różnego typu terapii. Podczas ćwiczeń na siłowni będzie także możliwość dowiedzenia się od trenera czym jest Body Art. A na zakończenie każda z pań będzie miała okazję zrelaksować się w spa.

Hotel Bryza Resort & SPA udostępnia apartamenty z widokiem na morze oraz pokoje z balkonami na nadmorski las. Do dyspozycji gości oddaje saunę suchą, łaźnię parową, salę fitness oraz kompleks basenów krytych. Oprócz obszernego i nowoczesnego spa z bogatym programem odnowy biologicznej, hotel zapewnia również szereg dodatkowych atrakcji: korty tenisowe, bilard, wypożyczalnia rowerów oraz możliwość uprawiania sportów wodnych typu windsurfing i kitesurfing.

Źródło: horecanet.pl