Świąteczna impreza MPI Poland i pomoc krakowskim rodzinom zastępczym.

Świąteczna impreza MPI Poland i pomoc krakowskim rodzinom zastępczym.

Już pojutrze, 10 grudnia, w AC Hotels by Marriott Krakow, MPI Poland organizuje praktyczny warsztat połączony z przedświątecznym networkingiem Christmas Party. Piątek będzie wypełniony nie tylko merytoryczną wiedzą i dobrą zabawą, ale będzie też okazją do zaprezentowania przez MPI Poland przedświątecznej odsłony akcji CSR. 

Uczestnicy na pewno nie będą się nudzić. Najpierw potężna dawka wiedzy podczas warsztatu „Trudny Klient – jak sobie z nim radzić?”, w między czasie zwiedzanie hotelu, obiad świąteczny i atrakcja integracyjna. Dzień zakończy się świąteczną imprezą, podczas której organizatorzy opowiedzą o akcji charytatywnej, której celem jest w tym roku pomoc krakowskim rodzinom zastępczym. Członkowie MPI wraz z branżowymi przyjaciółmi z KBF zbierają upominki m.in. dla 11-letniego Vincenco i jego 10-letniej siostry Wiktorii, a także dla głowy tej rodziny, czyli babci, która samotnie wychowuje rodzeństwo. 

Każdy z nas może przyłączyć się do tej akcji, przynosząc w piątek m.in. książki, zabawki, słodycze, gadżety piłkarskie, pomoce szkolne i materiały edukacyjne.

Link do rejestracji na warsztat i imprezę (można się zarejestrować tylko na część piątkowych atrakcji) https://meeting15.com/pl/buy/tickets/mpi-poland-chapter-mpec-trudny-klient-jak-sobie-z-nim-radzic

Więcej o tym wydarzeniu pisaliśmy tutaj MPI Poland Chapter zaprasza do Krakowa na szkolenie "Trudny klient" i Xmas Party

INFORMACJA PRASOWA