Sweet Secret by Mercure w Hotelu Lublin Centrum

Sweet Secret by Mercure w Hotelu Lublin Centrum

Sieć Mercure słynie z wyjątkowych i atrakcyjnych, a teraz także słodkich promocji. Dzięki akcji Sweet Secret by Mercure goście będą mogli skorzystać z nawet 30% zniżki na nocleg i wielu dodatkowych udogodnień.

Na terenie całej Polski rozpoczęła się właśnie akcja, w której sieć Mercure kusi czekoladą. Jednym z obiektów objętych promocja jest także położony w stolicy województwa lubelskiego Mercure Lublin Centrum.

Promocja to niezwykle atrakcyjna oferta nie tylko dla turystów, ale także gości konferencyjnych i osób podróżujących biznesowo. Na czym polega akcja? To bardzo proste. Osoby, które zarezerwują minimum dwudniowy pobyt w trzygwiazdkowym hotelu Lublin Centrum w okresie od 1 kwietnia do 31 maja będą mogły skorzystać z licznych przywilejów akcji "Sweet Secret by Mercure". A pośród nich m.in. 30% rabat na nocleg w jednym ze 110 pokoi, darmowy internet, a także charakterystyczny już słodki upominek przy zameldowaniu w postaci pudełka ręcznie wyrabianych pralin. Akcja dzięki swej popularności organizowana jest już po raz trzeci, a jej ambasadorka tym razem została znana z mediów prezenterka i dziennikarka Dorota Gardias.

Niezwykle istotną rolę podczas trwania promocji odegra także Restauracja Winestone zlokalizowanego w Lublinie hotelu. W lokalu wprowadzone zostanie bowiem zupełnie nowe, wzbogacone menu. Goście będą mogli znaleźć w nim takie pozycje jak Cafe Gourmand i oczywiście słynne praliny. Gwiazdą jest zdecydowanie czekoladka o nazwie Mercure, której tajemną jest pokruszone ciastko z odrobiną cynamonu i imbiru z dodatkiem polskiego masła.

- Sweet Secret by Mercure to bardzo mocna pozycja w naszym kalendarzu ofert. Dwie poprzednie edycje okazały się dużym sukcesem, dlatego zdecydowaliśmy, aby klienci po raz kolejny mogli z niej skorzystać. W tym roku postanowiliśmy rozszerzyć komunikację. Oprócz kampanii promocyjno – informacyjnej w hotelach i w Internecie, dodatkowo wspiera ją m.in. ambasadorka – znana telewizyjna prezenterka Dorota Gardias - wyjaśniła Joanna Świerkosz, Zastępca Dyrektora Sprzedaży, Dystrybucji i Marketingu w Polsce i krajach bałtyckich.

Mercure Lublin Centrum to trzygwiazdkowy obiekt należący do znanej międzynarodowej sieci z ugruntowaną pozycją na rynku. Hotel znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji miasta, zaledwie kilka minut od miejskiej Starówki oraz dworca kolejowego. Dodatkowo otoczony jest zielenią by zapewnić swym gościom pełen spokój. Na jego terenie na odwiedzających czeka imponująca liczba 104 pokoi i 6 luksusowych apartamentów o podwyższonym standardzie. Hotel zapewnia również wiele dodatkowych usług i atrakcji jak chociażby słynna restauracja Winestone oraz siłownia. Gościom podróżującym biznesowo dedykowano z kolei funkcjonale zaplecze konferencyjne pozwalające na organizację szkoleń dla nawet 220 osób.

INFORMACJA PRASOWA