StrefaMICE.pl nowy blog o obiektach konferencyjnych

StrefaMICE.pl nowy blog o obiektach konferencyjnych
Polska blogosfera wzbogaciła się o nowy blog o miejscach, destynacjach i obiektach konferencyjnych oraz wszelkich elementach związanych z branżą MICE. Autorką bloga jest Anna Nowakowska, Członek Zarządu Stowarzyszenia Branży Eventowej.

StrefaMICE.pl to blog o ciekawych miejscach i obiektach, przybliżanych z punktu widzenia uczestnika spotkań. Autorka recenzuje w nim sale konferencyjne i kongresowe, hale wystawiennicze, obiekty sportowe, hotele pałace i unikatowe miejsca Venue Finding. Wynajduje ciekawe lokacje, warte odwiedzenia czy organizacji eventu. Przybliża nowości i trendy podpowiadając rozwiązania szeroko rozumianego MICE Venue.

-Meetings Incentive Conference Events, to obszar, w którym poruszam się, pracuje, obserwuje, działam od 12 lat. To miłość od pierwszego wejrzenia i związek, który choć burzliwy trwa i rozkwita na nowo – mówi Anna Nowakowska, i dodaje - z doświadczenia wiem, jak ważna jest rzetelna informacja dla event managerów o miejscu, w którym chcą przeprowadzić event. Stworzenie bloga o tematyce venue jest dla mnie szansą na przekazanie moich spostrzeżeń i mam nadzieję, że będzie wsparciem dla organizatorów, jak również dla menadżerów obiektów.

Anna Nowakowska swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła jako specjalista ds. konferencji i bankietów w Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim. Obecnie w Hotelu NARVIL**** Conference & Spa, odpowiada za kompleksowe przygotowanie i koordynację imprez z sektora MICE. Od kilku lat pisze do różnych magazynów, gazet, portali komentarze na temat przemysłu spotkań i branży eventowej. Stale obecna na konferencjach i szkoleniach branżowych jako prelegent i trener. Pochłania ją hotelarstwo, event marketing, eventy plenerowe (w tym wesela), animacja czasu wolnego oraz szkolnictwo.

INFORMACJA PRASOWA