Statuetka Top Hotel dla Qubus Gdańsk

Statuetka Top Hotel dla Qubus Gdańsk
Na początku października pisaliśmy o nominacjach do plebiscytu Top Hotel, który miał na celu wyróżnienie najlepszych obiektów hotelowych w Polsce. Top Hotel to jeden z najważniejszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów branży hotelarskiej. Głosy można było oddawać na stronie internetowej do 10 listopada, zaś uroczysta gala wraz z wręczeniem statuetek odbyła się 24 listopada.

Wśród laureatów znalazł się Qubus Hotel Gdańsk, który otrzymał nagrodę w kategorii Top City Hotel. To kolejne wyróżnienie dla tego obiektu. Qubus Hotel Gdańsk w ciągu trzech lat obecności na rynku nagrodę odbierał dwukrotnie - w 2009 roku w kategorii Top Hotel Debiut oraz w tym roku w kategorii Top Hotel City.
- To dla nas doskonała wiadomość - mówi Rafał Willich, dyrektor hotelu - Nagroda jest dowodem na to, że po udanym otwarciu w roku 2009 Qubus Hotel jest w Gdańsku marką rozpoznawalną i cenioną - dodaje.

Hotel jako jedyny w Gdańsku oferuje swoim gościom darmowe rejsy po Motławie. Niedawno – wspólnie z Urzędem Miasta – zaangażował się w remont pobliskiego przejścia podziemnego, zapraszając do współpracy wybitnego plastyka.
- Obiekt jest ceniony zarówno przez przyjezdnych gości, jak i mieszkańców miasta - przyznaje Rafał Willich. - To popularne miejsce wszelkich spotkań i imprez rodzinnych - podkreśla.

Sieć Qubus Hotel ma na swoim koncie kilka nagród Top Hotel – w tym Top Hotel Service 2008 dla Qubus Hotel Kielce. W tym roku otwarty został czternasty obiekt sieci – Qubus Hotel Bielsko-Biała.

Źródło: horeca.pl