Startuje Prime Property Prize 2022. Zgłoś nominację w plebiscycie na najlepsze nieruchomości!

Startuje Prime Property Prize 2022. Zgłoś nominację w plebiscycie na najlepsze nieruchomości!

Co roku konkurs Prime Property Prize wyróżnia najlepsze nieruchomości komercyjne w Polsce i ich twórców. W tym roku plebiscyt nagrodzi w 12 kategoriach, w tym dwóch nowych: Strategia ESG oraz Inwestycja PRS. Na zgłoszenia czekamy do końca czerwca 2022 roku. To z nich Jury wyłoni najlepsze, na które będą głosować Czytelnicy portali Propertynews.pl i Propertydesign.pl. Zwycięzców poznamy 19 września 2022 roku podczas Gali Prime Property Prize 2022 towarzyszącej konferencji Property Forum 2022 (19-20 września, Sheraton Grand Warszawa).

Organizatorem konkursu jest Grupa PTWP, wydawca Propertynews.pl, Propertydesign.pl, Wnp.pl i innych portali oraz organizator Property Forum.

W Prime Property Prize 2022 nagradzamy w 12 kategoriach:

 • Człowiek Roku PropertyNews.pl – nagroda jest przyznawana osobistości z branży nieruchomości komercyjnych, która miała największy wpływ na wydarzenia w tym sektorze bądź dokonała spektakularnych zmian w swojej firmie, wpływających na rozwój całego rynku.
 • Deweloper Roku – nagroda jest przyznawana za dotychczasowe dokonania i aktywność firmy na rynku nieruchomości komercyjnych, wkład w rozwój tego sektora w Polsce, wysoką jakość projektów, a także reputację w branży.
 • Miasto Przyjazne Inwestorom – nagroda jest przyznawana za działania na rzecz poprawy klimatu inwestycyjnego i tworzenia warunków do zwiększenia aktywności inwestorów. Pod uwagę brane są również jakość obsługi przedsiębiorców oraz sprawne realizowanie procedur administracyjnych.
 • Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej – nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym centrom handlowym, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2021 – wrzesień 2022. Ocenie podlegają jakość projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.
 • Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Biurowej – nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym biurowcom bądź kompleksom biurowym, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2021 – wrzesień 2022. Ocenie podlega jakość i innowacyjność projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.
 • Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Logistyczno-Magazynowej – nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym obiektom logistyczno-magazynowym, których proces inwestycyjny zakończył się w wrzesień 2021 – wrzesień 2022. Ocenie podlega jakość projektu, czas realizacji inwestycji, proces komercjalizacji, nowatorskie rozwiązania, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.
 • Inwestycja Roku Rynek Hotelarski – nagroda jest przyznawana nowym lub rozbudowanym obiektom hotelowym, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2021 – wrzesień 2022. Ocenie podlega jakość i innowacyjność projektu, czas realizacji inwestycji, architektura, a także wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.
 • NOWA KATEGORIA. Inwestycja PRS – nagroda jest przyznawana zrealizowanej inwestycji w sektorze najmu instytucjonalnego. Ocenie podlega jakość, innowacyjność, architektura projektu i jej sukces biznesowy.
 • Architektura – nagroda portalu PropertyDesign.pl – nagroda jest przyznawana obiektom komercyjnym wnoszącym na rynek nowatorskie rozwiązania architektoniczne i projektowe, wyznaczające nowe trendy w tym zakresie, a także powstające z poszanowaniem otoczenia i tkanki miejskiej, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2021 – wrzesień 2022.
 • Doradca Roku – nagroda jest przyznawana agencjom doradczym oraz kancelariom prawniczym obecnym na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Nagrodzimy aktywność w sektorze, w okresie wrzesień 2021 – wrzesień 2022, w szczególności w zakresie wynajmu powierzchni komercyjnych, sprzedaży nieruchomości oraz obsługi transakcji inwestycyjnych, a także wkład w rozwój branży, innowacyjność usług oraz konsekwencję w realizacji strategii.
 • Przestrzeń komercyjna – nagroda portalu PropertyDesign.pl – nagrodzimy przestrzenie komercyjne (biurowe, handlowe, usługowe, hotelowe i gastronomiczne) za dobry design, nowatorskie rozwiązania architektoniczne i projektowe, oryginalne i funkcjonalne wyposażenie, nowoczesne technologie. Weźmiemy pod uwagę wnętrza, w których na pierwszym miejscu stawia się komfort pracowników i klientów. Nagroda trafi do projektów, których proces inwestycyjny zakończył się w okresie wrzesień 2021 – wrzesień 2022.
 • NOWA KATEGORIA. Strategia ESG – nagroda jest przyznawana firmom działającym na rynku nieruchomości komercyjnych za dotychczasowe, wyróżniające się działania i inwestycje w kierunku odpowiedzialności gospodarczej, odpowiedzialności w miejscu pracy, odpowiedzialności społecznej i odpowiedzialności wobec środowiska naturalnego.


ZGŁOŚ NOMINACJĘ W KONKURSIE PRIME PROPERTY PRIZE 2022 - termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2022.

Propozycje od Czytelników i zainteresowanych firm przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2022.

Do zgłoszenia należy dołączyć maksymalnie 4 zdjęcia, wysyłając je na adres e-mail: [email protected]. Maksymalny rozmiar maila nie może przekroczyć 10 MB.

Na podstawie przesłanych propozycji Redakcja tworzy listę TOP 5 dla każdej kategorii – publikacja listy nominowanych na portalach PropertyNews.pl oraz PropertyDesign.pl nastąpi do 8 lipca 2022.

Głosowanie Czytelników portalu PropertyNews.pl oraz PropertyDesign.pl trwa do 31 sierpnia 2022.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w poszczególnych kategoriach po zliczeniu głosów Ekspertów i Czytelników portali.

Wręczenie statuetek nastąpi podczas uroczystej Gali Property Forum 2020 – 19 września 2022.

źródło: www.propertynews.pl