Stachursky w Poznaniu - koncert online w hotelu Moxy Poznań Airport

Stachursky w Poznaniu - koncert online w hotelu Moxy Poznań Airport

28 maja, z okazji otwarcia, hotel Moxy Poznań Airport organizuje w swoich designerskich wnętrzach bezpłatny koncert wokalisty Jacka Stachursky'ego. Koncert odbędzie się w formule online i będzie transmitowany dla wszystkich w najpopularniejszych serwisach streamingowych.  

– Wszyscy długo czekaliśmy na możliwość powrotu do normalności. Turyści znowu zaczęli podróżować, hotele przyjmują gości, otwierają się ogródki i restauracje, wracają imprezy okolicznościowe. My również chcemy wspólnie świętować ten ważny dla nas moment – ponownego otwarcia dla gości naszego obiektu przy Porcie Lotniczym Poznań-Ławica – mówi Matthieu Carrour, Kapitan Załogi Moxy Poznań Airport – Cieszymy się, że możemy przywitać Was nie tylko w naszym obiekcie, ale również spotkać się wirtualnie we wnętrzach Moxy Poznań Airport podczas koncertu Stachursky online już w najbliższy piątek o godz. 20.00. Bądźcie z nami. Do zobaczenia - dodaje.

Przypomnijmy, że 28 maja działalność wznawia również gastronomia, a raczej te lokale, które nie mogły otworzyć się 15 maja, ponieważ nie miały swoich ogródków. W rozporządzeniu zapisano, że od 15 maja restauracje i kawiarnie mogą przyjmować gości na zewnątrz, w ogródkach. Restauracja hotelowa w Moxy Poznań Airport również wznawia swoją działalność i zaprasza na smaczne przekąski i... nieoczywiste drinki.

– Bardzo się cieszę, że mogę jako pierwszy artysta wystąpić w koncercie organizowanym w wyjątkowym Moxy Poznań Airport. Dostaję wiele sygnałów od swoich sympatyków, że oczekują powrotu do koncertów i normalności. Mam wielką nadzieję, że to wydarzenie będzie szansą na spotkanie się z fanami na żywo, chociaż w wersji wirtualnej. Niech muzyka, moc i potęga będzie z Wami – mówi Jacek Stachursky, wokalista.

Koncert Jacka Stachursky'ego został objęty PATRONATEM Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

– Moxy Poznań Airport dał wyraźny sygnał, że organizacja wydarzeń kulturalnych w hotelach jest znów możliwa, a to świetna wiadomość dla turystów, jak i poznaniaków. Szczerze wierzymy, że podobnych wydarzeń czyli pretekstów do odwiedzin będzie lawinowo przybywać – mówi Jan Mazurczak, prezes zarządu PLOT. 

Transmisja z koncertu będzie dostępna na firmowym profilu Moxy Poznań Airport: www.facebook.com/MoxyPoznanAirport.

Wśród Partnerów Medialnych jest Hotelarz, Wasza Turystyka i Świat Hoteli. Na ich profilach facebookowych również będzie można obejrzeć streaming live z koncertu.

INFORMACJA PRASOWA