Spotkanie z Małgorzatą Kalicińską i weekend Nad rozlewiskiem

Spotkanie z Małgorzatą Kalicińską i weekend Nad rozlewiskiem

Małgorzata Kalicińska była gościem specjalnym Mercure Mrongovia Resort & SPA od 11 do 14 listopada 2010 r. Hotel zorganizował niezwykły WEEKEND NAD ROZLEWISKIEM dla wszystkich wielbicieli bestsellerowych powieści tej popularnej autorki oraz serialu „Dom nad rozlewiskiem”. Przedłużony listopadowy weekend w Mrągowie był niepowtarzalną okazją nie tylko na spotkanie z pisarką, ale także na odpoczynek i relaks.


W czasie przedłużonego listopadowego weekendu hotel Mercure Mrongovia Resort & Spa przygotował wiele atrakcji inspirowanych powieściami, których akcja rozgrywa się na Mazurach. Już samo specjalne „Powitanie jak u Mamy” wprowadziło gości w klimat książek Małgorzaty Kalicińskiej. Główną atrakcją weekendu były dwa wieczory z autorką, w czasie których opowiadała ona m.in. o tym jak powstawały książki, a także zdradziła swoje plany literackie. Były to wyjątkowe spotkania, ponieważ autorka potrafi nawiązać bezpośredni i przyjazdy kontakt, buduje atmosferę bliskości, ciepła, zaufania i dobrej zabawy. W czasie WEEKENDU NAD ROZLEWISKIEM pisarka podpisywała również swoje książki. Ale weekend w Mrongovia Resort & SPA to nie tylko czas dla literatury. Oryginalną atrakcją weekendu było wspólne z Małgorzatą Kalicińską pieczenie chleba, według receptury znanej z kart jej powieści. Hotel, kontynuując „rozlewiskowe klimaty”, zaprosił wszystkich na wieczorny nastrojowy koncert przy kominku, zabawę taneczną i seans filmowy „Swojskie komedie”. Goście WEEKENDU NAD ROZLEWISKIEM uczestniczyli w weselu mazurskim, na którym poznali unikalne zwyczaje i tradycje z tego regionu. W czasie, kiedy rodzice korzystali z licznych atrakcji, hotel zapewnił dzieciom opiekę w Klubie Juniora oraz zaprosił najmłodszych na „Wieczór z bajką” – spotkanie z baśniami i legendami mazurskimi.


Małgorzata Kalicińska jest częstym gościem tego hotelu. „Moja rodzina i przyjaciele bardzo lubią tu w Mrongovii po prostu być. Nagadać się, poplotkować, popływać, oklepać, pograć, ale też odespać, napić się czegoś dobrego i odpocząć. Po prostu nabrać sił i zwyczajnie pielęgnować w ten sposób więzy rodzinne” – mówi Małgorzata Kalicińska. Autorkę cieszą spotkania z czytelnikami na Mazurach, w miejscu, które dobrze zna. „Dla nas WEKEEND NAD ROZLEWISKIEM to niezwykła przyjemność goszczenia znanej pisarki oraz wielbicieli jej powieści” – mówi Natalia Walinowcz z hotelu Mercure Mrongovia Resort & Spa. „Wzorem bohaterek, które na Mazurach odkrywają siebie, swoje prawdziwe potrzeby i zaczynają je pielęgnować – my zapewniamy zdrową i smaczną kuchnię, kontakt z naturą dzięki np. spacerom nad malowniczym jeziorem Czos, a także komfortowy relaks w Centrum Wellnes oraz wyrafinowane zabiegi kosmetyczne i masaże w hotelowym SPA” – dodaje Natalia Walinowicz. WEEKEND NAD ROZLEWISKIEM to kolejna udana akcja organizowana przez Mercure Mrongovia Resort & SPA dla gości, którzy doceniają komfortowe warunki oraz bogatą ofertę hotelu.


INFORMACJA PRASOWA