Spotkanie na WorldHotel 2010

Spotkanie na WorldHotel 2010

Tematyka III Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2010 będą dyskusje merytoryczne z różnych aspektów prowadzenia biznesu noclegowego, które odbędą się w dniach 29 września - 1 października br. w Centrum Targowo-Kongresowych MT Polska w Warszawie.

WorldHotel zapewni kolejną możliwość spotkania biznesowego branży noclegowej, co więcej  zapewni nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, wymiany opinii, poznania aktualnej oferty skierowanej do właścicieli obiektów i podmiotów działających w branży. Owe spotanie będzie także źródłem informacji o rynku oraz okazją do poznania trendów w hotelarstwie, nowości produktowych i wzorniczych. Uczestnicy WorldHotel 2010 będą również mogli bezpłatnie skorzystać ze szkoleń branżowych i indywidualnych porad ekspertów w wielu dziedzinach związanych z prowadzeniem działalności noclegowej.

Czas trwania targów będzie obejmować trzy dni podczas których prowadzone będą szkolenia, seminaria i panele dyskusyjne dotyczące najważniejszych kwestii z różnych obszarów biznesu hotelowego, m. in.: podatków, optymalizacji kosztów w działalności noclegowej, budowy oszczędnych obiektów, kreatywnych sposobów na zwiększanie atrakcyjności obiektów, promocji w internecie, korzyści wynikających z zatrudniania osób niepełnosprawnych. Będą też dedykowane szkolenia i panele poświęcone centrom SPA, m. in.: dotyczące ich projektowania i urządzania, a także pozyskiwania klientów i budowania wśród nich lojalności. Jednym z tematów merytorycznych będą też eko trendy w hotelarstwie.

WorldHotel 2010 będzie odbywał się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Jest ono zlokalizowane 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Zachodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Centrum zapewnia 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Istnieje również możliwość dojechania komunikacją miejską - w sąsiedztwie kursuje 8 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się Pociągami Kolei Mazowieckich.

Warunkiem uczestnictwa w WorldHotel 2010 jest dokonanie rejestracji. Od 1 lipca można to zrobić on-lina na www.worldhotel.pl, co dodatkowo uprawnia do 50% zniżki za wstęp.  Regularna cena biletu wynosi 20 zł.

Źródło: e-hotelarz.pl