Spotkanie Branży Eventowej na Smolnej już 10 maja!

Spotkanie Branży Eventowej na Smolnej już  10 maja!
Chwilę po majówkowym weekendzie czeka na nas kolejne branżowe spotkanie - Smolna Open Day. Wydarzenie jest jedną z wielu imprez związanych z otwarciem kolejnego etapu inwestycji - sceny Patio, która jest unikalnym projektem na eventowej mapie Warszawy. 

10 maja 2017 w godzinach 11:00 - 17:00 zapraszamy na Smolną wszystkich organizatorów eventów zainteresowanych nowościami w branży oraz dostawców, którzy chcieliby zaprezentować swoje usługi.

Uczestnicząc w Smolna Open Day mają Państwo możliwość zapoznania się z pakietem usług niezbędnych do zorganizowania eventu: osobiście doświadczyć jak Klub funkcjonuje z muzyką, oświetleniem i ludźmi, spróbować oferowanego cateringu, wypić kawę, spojrzeć w kartę drinków i się w nich zasmakować. W końcu, obejrzeć występy najlepszych artystów, posłuchać live actów muzyków, zobaczyć „w akcji” ekipę foto&video.

W trakcie Spotkania Branży Eventowej Smolna Open Day omówimy nowości rynkowe, ostatnie zmiany oraz wynikające z nich wnioski. Zaprezentujemy niekonwencjonalne podejście do cateringu i atrakcji eventowych, które mogą wpłynąć na wzrost efektywności czy poziom satysfakcji uczestników.

W programie m.in.: panele dyskusyjne, wywiady z ekspertami, sesje networkingowe, warsztaty dla managerów, występy muzyków na żywo, akrobatyka powietrzna, pokazy laserowe, strefa grillowa, niebanalny poczęstunek by Batida, pokazy barmańskie i live cooking.

Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Stowarzyszenie Branży Eventowej.

Program wydarzenia i zapisy na www.smolnaopenday.pl Polub nas na Facebooku: www.facebook.com/SmolnaOpenDay/

INFORMACJA PRASOWA