Skuteczna Komunikacja w Negocjacjach Handlowych

Skuteczna Komunikacja w Negocjacjach Handlowych
Dnia 22 stycznia odbędzie się kolejna już konferencja edukacyjna organizowana przez MPI Poland Club, której tematem przewodnim będzie problem skutecznej komunikacji w negocjacjach handlowych. Z tego typu trudnościami każdego dnia w pracy spotyka się wielu profesjonalistów branży spotkań.

Do udziału w konferencji zaproszono 2 speakerów, będącymi ekspertami w tej dziedzinie, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i zdobytą wiedzą. Mike Liwicki, który przez 30 lat pracował w FBI doskonale wie jak istotną rolę odgrywają negocjacje. Mężczyzna opowie przede wszystkim o komunikacji niewerbalnej, stosowanej przez amerykańskie służby specjalne, która może być wykorzystywana także w biznesie. Z kolei dr Małgorzata Majewska jako pracownik naukowy Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ, wprowadzi wszystkich w tajniki komunikacji werbalnej. Dzięki temu uczestnicy konferencji będą mogli się dowiedzieć jak skutecznie posługiwać się językiem, jakie zwroty mogą pomóc w rozmowie, a jakich nie powinno się stosować w momencie negocjacji ważnych kontraktów.

Po zakończeniu prezentacji będzie możliwość porozmawiania na tematy szczególnie ważne dla uczestników. To wspaniała okazja do zadania nurtujących pytań, dyskusji na ciekawe tematy i poznania innych komunikacyjnych trików.

Więcej informacji na stronie www.mpiweb.pl

INFORMACJA PRASOWA