Romantyczny weekend w Hotelu Patio

Romantyczny weekend w Hotelu Patio

Chodź walentynki już za nami, warto sprawić drugiej połowce niepodziankę i zorganizować niezapomniany weekend we dwoje. Hotel Patio we Wrocławiu przygotował rozwiązanie, które po przystępnej cenie, pozwoli zrealizować plan i uszczęśliwić partnera.

W czasach ciągłego pośpiechu, łatwo zaniedbać sferę prywatną. Liczne wyjazdy biznesowe, konferencje oraz długie godziny spedzane w biurze, nie inspirowałyby nawet Szekspira. Oferta „Romantyczny weekend we Wrocławiu” skierowana jest dla par pragnących pielęgnowac uczucie. Dzięki rozwiązaniu, jakie przygotował Hotel Patio, goście mogą spędzić niezapomniane noce w klimatycznym pokoju typu Retro lub Lux. Dostępne są również luksusowe apartamenty wyposażone w pachnące kosmetyki oraz nastrojowe świece. Co więcej, na specjalne zyczenie klienta, doświadczona kadra pracownicza może przygotować kolację, urozmaiconą o wino musujące z truskawkami oraz świeże owoce sezonowe .

Koszt pakietu wynosi 419 zł od osoby. W cenę wliczone jest śniadanie serwowane do pokoju oraz słodki upominek. Ze względu na spore zainteresowanie, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja (minimum 2 dni robocze przed planowanym przyjazem).INFORMACJA PRASOWA