Rok 2015 najlepszym rokiem w historii Hotelu Sułkowski

Rok 2015 najlepszym rokiem w historii Hotelu Sułkowski
Hotel Sułkowski ma powody do świętowania, bowiem miniony rok okazał się najlepszym w jego dotychczasowej historii.

W roku 2015 z oferty noclegowej skorzystało prawie 20 000 Gości indywidualnych oraz zorganizowano blisko 400 imprez, konferencji i szkoleń (to 50% i 40% wzrost w porównaniu z rokiem 2014). Tak wyraźna poprawa wyników jest spowodowana głównie efektem uelastycznienia polityki cenowej, zmiany strategii sprzedażowej oraz wzbogaceniem oferty konferencyjnej o dodatkowe gratyfikacje oraz wymierne korzyści dla Gości.

Jednak to nie koniec zmian. Od maja br obiekt dysponować będzie niepowtarzalną ofertą sal konferencyjnych w grotach solnych. To pierwszy w Polsce pomysł połączenia sal z prozdrowotnymi grotami. Dzięki takiej integracji powstanie niepowtarzalna usługa oferująca szkolenia, konferencje i spotkania firmowe w fuzji z prozdrowotnym wpływem na organizm człowieka groty solnej i tężni solankowej. Mało tego, jeśli doda się do tego specjalnie przygotowane menu to otrzymamy kompleksową ofertę konferencji, które jednocześnie poprawiają samopoczucie i zdrowie uczestników!

Przygotowane menu zostało podzielone na dwa zestawy:
- zestaw brain-menu: dobroczynny wpływ na pracę mózgu i jego stymulację równocześnie z poprawą koncentracji i zdolności zapamiętywania
- zestaw mineral-menu: uzupełnienie mikroelementów i pierwiastków wraz z poprawą pracy całego organizmu i najważniejszych narządów.

Hotel Sułkowski, to hotel typu Business & Rest, który w ciągu roku jest ośrodkiem konferencyjnym, a w okresie letnim dodatkowo popularnym resortem wakacyjnym. Obiekt położony jest tuż nad brzegiem Jeziora Dominickiego, w samym sercu Przemęckiego Parku Krajobrazowego, niedaleko trasy Poznań-Wrocław (na wysokości Leszna). Hotel Sułkowski dodatkowo dysponuje prywatną piaszczystą plażą.

Hotel dysponuje łącznie 159 miejscami noclegowymi w 72 stylowo zaaranżowanych pokojach. Na jego biznesowe zaplecze składa się w sumie 7 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych. W dostępnych pomieszczeniach realizowane są zarówno kameralne, kilkuosobowe spotkania, jak i wymagające dużych powierzchni ekspozycje wielkogabarytowych obiektów. W sumie ośrodek dysponuje w Boszkowie ponad 300 miejscami noclegowymi. Jego unikatowe położenie gwarantuje organizację spotkań zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i w dużych otwartych przestrzeniach.

Ponadto z myślą o Gościach przygotowano:
- strefę rozrywki in-door: bowling, bilard, snooker, darty, tunel aerodynamiczny, loty szybowcem;
- zajęcia out-door: bryczki, jazda konna, nordic walking, wycieczki rowerowe, piłkę plażową, zawody triathlonowe, treningi piłkarskie, ogniska, wigwam; - strefę rozrywek wodnych: spływy kajakowe, rowerki wodne, żaglówki klasy Omega, nurkowanie, windsurfing;
- SPA pod chmurką: masaż, gorące balie i sauna nad brzegiem jeziora.

INFORMACJA PRASOWA