Robert De Niro otwiera pierwszy w Europie hotel marki Nobu Hospitality. Gdzie? W Warszawie!

Robert De Niro otwiera pierwszy w Europie hotel marki Nobu Hospitality. Gdzie? W Warszawie!

Chcielibyście zatrzymać się w hotelu założonym przez samego Roberta De Niro? Hotel marki Nobu Hospitality wchodzi na polski rynek wraz ze swoją znaną z wyśmienitych dań restauracją.

Początki marki Nobu Hospitality datuje się na koniec lat 80., kiedy to Robert De Niro wszedł do restauracji w Los Angeles należącej do szefa kuchni Nobu Matsuhisy. Po kilku latach razem z pomocą producenta filmowego Meira Tepera, panowie otworzyli swoją pierwszą restaurację na Manhattanie - Restaurację Nobu. Serwująca wykwintne japońskie dania restauracja szybko zyskała sobie uznanie krytyków, największych gwiazd Hollywood i gości z całego świata. Obecnie tych restauracji jest już prawie 40, ulokowanych na 5 kontynentach. Smakiem potraw rozkoszują się 3 miliony osób rocznie. 


Powodzenie restauracji marki Nobu Hospitality sprawiło, że Robert De Niro wraz ze współzałożycielami postanowił otworzyć sieć hoteli pod tą samą marką. Hotele te oferują swoim gościom najwyższą jakość obsługi i 5-gwiazdkowy standard wyposażenia. W każdym z nich znajduje się Restauracja Nobu, która raduje podniebienia gości z całego świata. W restauracjach tych serwowane są najlepsze dania mistrza kuchni Nobu Matsuhisy.

Dlaczego o tym piszemy?

Marka Nobu Hospitality zawędrowała aż do Polski, do Warszawy. Powstaje tam pięciogwiazdkowy Nobu Hotel Warsaw. W miejscu byłego Hotelu Rialto powstanie pierwszy lifestylowy hotel na naszym rynku. Oryginalne wnętrza i najwyższa jakość obsługi, a także bogata oferta rekreacyjna - to wszystko czeka na gości w nowo powstającym hotelu. Obecny budynek po byłym już Hotelu Rialto jest rozbudowywany o nową część przy ulicy Wilczej. Inwestorem jest Tacit Investment, a operatorem hotelu Nobu Hospitality.Co zaoferuje swoim gościom Nobu Hotel Warsaw?

Po pierwsze: 120 stylowo urządzonych pokoi o wysokim, pięciogwiazdkowym standardzie. Po drugie Restaurację Nobu słynącą na całym świecie z pysznego, azjatyckiego jedzenia. Kuchnia japońska to główna inspiracja kucharzy. Goście przeżyją tu prawdziwe kulinarne doznania. W murach nowego hotelu powstanie również strefa fitness i sale konferencyjne. Przestrzenne powierzchnie eventowe skuszą za pewne przedsiębiorców i organizatorów spotkań MICE z Warszawy i całego kraju.Otwarcie planowane jest na początek 2020 roku. Nie możemy się już doczekać!