Rezerwacje mobilne już w Qubus Hotel

Rezerwacje mobilne już w Qubus Hotel
Od 17 października pod adresem m.qubushotel.com użytkownicy smartfonów mogą korzystać z e-rezerwacji w hotelach sieci Qubus. Nowo uruchomiona mobilna wersja strony internetowej jest szybsza, prostsza w obsłudze i dzięki ominięciu pośredników pozwala rezerwować taniej.

-Uruchamiając mobilną wersję strony liczymy przede wszystkim na rezerwacje od użytkowników ad hoc, którzy będąc w podróży znaleźli się nagle w potrzebie znalezienia opcji noclegowej. Jak pokazują badania, takie rezerwacje mają bardzo krótki booking window (wyprzedzenie z jakim Goście rezerwują nocleg) i robione są najczęściej w dniu przyjazdu lub dzień przed. Prognozy specjalistów są jednoznaczne, rezerwacje z urządzeń mobilnych będą rosnąć, bo lawinowo wzrasta zarówno liczba samych urządzeń, jak też ich użytkowników – mówi Bartosz Jungiewicz Specjalista ds. E-Commerce w Qubus Hotel.

Gośćmi hoteli Qubus są w większości biznesmeni, którzy często podróżują w interesach, i którzy przykładają dużą wagę do jak najszybszego dostępu do informacji. Dostosowana do urządzeń mobilnych strona internetowa Qubus pozwala rezerwować pokoje przez autorski i intuicyjny system rezerwacyjny, w każdym miejscu i w każdej chwili. Strona jest prosta w obsłudze i ładuję się szybko nawet przy słabych łączach. Wszystkie elementy nawigacyjne zostały zaprojektowane pod urządzenia z panelem dotykowym.

Tworząc projekt nowej strony internetowej Qubus pamiętał także o tych, którzy rezerwacji dokonują klasycznie – przez telefon. Bardzo łatwo znajdziemy na niej wszystkie dane kontaktowe oraz najistotniejsze informacje o hotelach.

-Z doświadczenia wiemy, że popularną formą założenia rezerwacji pokoju jest też dla Gości rezerwacja telefoniczna. Dlatego na stronie mobilnej umieściliśmy numer telefonu w centralnej części stron hotelowych. Pozwala to Gościom na szybkie wybranie numeru na smartfonie i tym samym założenie rezerwacji. – podsumowuje Michał Świgost Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w sieci Qubus Hotel.

INFORMACJA PRASOWA