#RentownyHotel zaprasza na kongres do Złotych Tarasów

#RentownyHotel zaprasza na kongres do Złotych Tarasów

Już 27 października w Złotych Tarasach w Warszawie odbędzie się #RentownyHotel. Będzie to kolejna edycja Kongresu dla Menagerów i Właścicieli hotelu i obiektów hotelowych, na którym swoją wiedzę mogą poszerzyć również osoby zajmujące się marketingiem obiektów hotelowych. 

Piąta edycja kongresu #RentownyHotel składać się będzie z sześciu szkoleń, podczas których uczestnicy nabędą wiele wartościowych umiejętności przydatnych w nadchodzącym roku. W programie przewidziany jest wykład pokazujący jak wzorowo prowadzić Facebooka, Instagrama oraz inne profile w social mediach tak, by jak najlepiej wykorzystać ich możliwości. Pokazane zostanie tam jak przekonać fanów do składania rezerwacji online oraz utrzymywać owocny kontakt z klientem, również po jego wizycie, aby opinie o Twoim hotelu były jak najlepsze. Ponadto uczestnicy dowiedzą się również jak zgodniej z zasadami panującej ery Gust-Centered Revenue Management sprawić, by goście byli bardziej zadowoleni z wizyty w Twoim hotelu poprzez analizę zachowań klientów i dopasowywanie ofert pod ich gusta i potrzeby.

Jeśli Twój hotel posiada restaurację i pragniesz przyciągnąć do niej lokalną społeczność, również zainteresują Cię prelekcje na #RentownyHotel. Podobnie na kongresie dowiesz się, jak wyróżnić swój hotel pośród obiektów konferencyjno-szkoleniowych, dopasować wyposażenie sal według najnowszych trendów czy zwiększyć przychody, jakie mogą przynieść hotelowi spotkania biznesowe. Na kongresie #RentownyHotel poznasz sposoby, dzięki którym zmaksymalizujesz prawdopodobieństwo uzyskania dofinansowania na rozwój swojego hotelu.

Goście, którzy będą obecni na prelekcjach i dzielić się będą w trakcie dyskusji swoją praktyczną wiedzą i sukcesami to między innymi: Monika Czaplicka, Krzysztof Głąbiński, Piotr Tabor, Tomasz Chojnacki czy Grzegorz Asman.

INFORMACJA PRASOWA