Rage Race 2013 w gwiazdorskim stylu

Rage Race 2013 w gwiazdorskim stylu
Już w środę 21.08 rusza kolejny z cyklu eventów motoryzacyjnych Rage Race 2013. Tegoroczną edycję wyścigu uświetni swoją obecnością plejada gwiazd a wśród nich Karolina Szostak, Jacek Rozenek, Aleksandra Szwed, Doda i Candy Girl.

Szybkie auta, piękne kobiety i spora dawka adrenaliny, wszystko to składa się na kolejny już wyścig Rage Race. 22 sierpnia 30 ekip wyruszy spod Hali Widowiskowo- Sportowej „TORWAR” na trasę do Międzyzdrojów. Luksusowe samochody można podziwiać już dzień wcześniej od godziny 16:00 przy ul. Łazienkowskiej 6a.

Prawdziwym wyzwaniem dla uczestników jest nie tylko dotarcie do mety przed innymi ale też zdobycie jak największej ilości check-point-ów. Przed uczestnikami zagadki, konkurencje sprawnościowe i techniczne. Zwycięzcą jest tu ten, kto zgromadzi najwięcej punktów i dotrze do mety przed upływem określonego czasu.

Po raz kolejny na imprezie łączącej w sobie turystykę samochodową i ekskluzywny styl życia pojawią się osobistości świata sportu i kultury. Wśród członków i partnerów klubu Elite Circle w tym roku zobaczyć będzie można m.in. dziennikarkę Polsat Sport i Polsat Sport News-Karolinę Szostak, oraz popularnego aktora i trenera biznesu-Jacka Rozenka. Aktorka Aleksandra Szwed pojedzie czarnym Lamborghini razem z Przemysławem Waszczukiem – kierowcą rajdowym i właścicielem partnerującego Rage 2013 Exotic Car Club. Nie może zabraknąć też Jerzego Dziewulskiego ze swoją ultimą GTR, który od lat wspiera Klub. Ponadto na rajdzie zabłysną gwiazdy polskiej muzyki pop Doda i Candy Girl.

Każdego dnia uczestnicy prestiżowego wyścigu mają do pokonania około 350 kilometrów. Kolejne etapy rozpoczynają się i kończą kolejno w Warszawie, Sopocie, Koszalinie oraz Międzyzdrojach. Na uczestników czekają luksusowe polskie hotele i kluby. Imprezę rozpocznie Kolacja Powitalna w warszawskim Sheratonie a zakończy Vip party w konferencyjnym hotelu Amber w Międzyzdrojach.

Głównym partnerem motoryzacyjnym została Grupa Krotoski-Cichy wraz z Dealerem Audi i parkiem sportowych Audi R8 i pierwszym w Polsce egzemplarzem RS 7 Sportback. Impreza potrwa do 25.08.

***

Elite Circle to klub – prestiżowy, ekskluzywny o unikalnym charakterze. Zamknięta ściśle wyselekcjonowana grupa członków, piękne kobiety, najlepsze kluby, najdroższe hotele i cztery wyjątkowe wydarzenia motoryzacyjne w roku.

INFORMACJA PRASOWA