Radisson Hotel Group rozszerza swoją obecność na wybrzeżu Bałtyku.

Radisson Hotel Group rozszerza swoją obecność na wybrzeżu Bałtyku.

Radisson Hotel Group ogłasza podpisanie umowy na realizację Radisson Resort & Suites Ustronie Morskie. Tym nowym projektem grupa odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości hotele w miejscowościach wypoczynkowych. Będzie to 23. obiekt grupy w Polsce i ósmy ośrodek, umacniający pozycję Radisson Hotel Group jako przodującego międzynarodowego operatora ośrodków wypoczynkowych w kraju.Ustronie Morskie to nadmorski kurort w województwie zachodniopomorskim w pobliżu Kołobrzegu. Jest to poszukiwane miejsce wypoczynku na plaży przez krajowych i zagranicznych podróżnych. Do miejscowości można łatwo dojechać samochodem, a hotel będzie posiadał parking dla gości.

Radisson Resort & Suites Ustronie Morskie zostanie otwarty w 2025 roku i będzie posiadał 187 apartamentów z obsługą o powierzchni do 67m² oraz 89 pokoi gościnnych lub studiów. Wiele apartamentów posiada aneks kuchenny, a większość pokoi wychodzi na Morze Bałtyckie. W ośrodku znajdzie się restauracja całodzienna z tarasem zewnętrznym, restauracja specjalistyczna i bar. Do dyspozycji gości jest duże spa, centrum odnowy biologicznej i fitness, a pokój gier dopełnia całości.  Na potrzeby spotkań i imprez, trzy sale konferencyjne można połączyć w jedną dużą przestrzeń konferencyjną o powierzchni 276 m².

„Jesteśmy podekscytowani możliwością wprowadzenia naszej koncepcji Radisson serviced-apartment w Polsce wraz z Hastenverd Group i VHM Hotel Management. Radisson Resort & Suites Ustronie Morskie jest przeznaczony dla rodzin i par, które szukają komfortu domowego podczas podróży. Projekt jest uzupełnieniem obecności na wybrzeżu Bałtyku i wzmacnia naszą przodującą pozycję w segmencie wypoczynkowym w Polsce”

- mówi Valerie Schuermans, Vice President Business Development, Radisson Hotel Group

„Z siedmioma hotelami i prawie 1.800 pokojami, Radisson Hotel Group jest przodującą międzynarodową firmą hotelarską na polskim rynku w kurortach, z obecnością w kluczowych celach podróży, takich jak między innymi Sopot, Zakopane, Szklarska Poręba i Kołobrzeg.”

Wojciech Popis, Wiceprezes VHM Hotel Management, operatora hotelu, dodaje:

„Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Valerie Schuermans z Radisson Hotel Group oraz z Krzysztofem Sobierajem i Przemysławem Rakiem, którzy reprezentują Hastenverd Group, przy tworzeniu Radisson Resort & Suites Ustronie Morskie. Czujemy się idealnie przygotowani do dalszego rozwoju koncepcji hoteli resortowych Radisson z domieszką słynnej polskiej gościnności.”


INFORMACJA PRASOWA