Radisson Collection Hotel z nagrodą The World Luxury Hotel Awards

Radisson Collection Hotel z nagrodą The World  Luxury Hotel Awards

Mamy przyjemność poinformować, że warszawski Radisson Collection Hotel został wyróżniony w kategorii The Luxury City Hotel (region Europy Wschodniej) w tegorocznej edycji The World Luxury Hotel Awards. 

9 października odbyła się ceremonia wręczenia nagród na Mauritusie, podczas której międzynarodowa kapituła uhonorowała Radisson Collection Hotel statuetką w regionalnej kategorii The Luxury City Hotel. Wygrały te hotele, które otrzymały najwicej głosów w internetowym plebiscycie, który trwał od 2 do 22 sierpnia. Nagrodę odebrał Marco Eichhorn, Dyrektor Generalny Radisson Collection Hotel Warszawa.

Konkurs The World Luxury Hotel Awards został zainicjowany w 2006 roku. Co roku ponad 300 tysięcy osób głosuje na swoich kandydatów. Zwycięzców wybiera się w ponad 100 kategoriach oraz w skali kraju, regionu, kontynentu i świata. Nagroda zapewnia laureatom międzynarodowe uznanie zarówno gości, jak i przedstawicieli branży hotelarskiej.

„Wiele czynników ma wpływ na wybór zwycięzców – między innymi marka, lokalizacja oraz ogólna satysfakcja Gości na podstawie recenzji online” – mówi Jana Stoman, Dyrektor Wykonawcza The World Luxury Hotel Awards. 

Radisson Collection Hotel w Warszawie znajduje się w biznesowej dzielnicy Warszawy, niedaleko Starego Miasta, obiektów kultury i głównych centrów biznesowych. W środku znajdziemy designerskie wnętrza, nowoczesne zaplecze konferencyjne i bogatą ofertę rekreacyjną i noclegową. 

„Gratulujemy tegorocznym zwycięzcom. Prawdziwy luksus nie jest łatwy do osiągnięcia. Potrzeba bardzo efektywnego i oddanego personelu, który jest gotów pójść o krok dalej, aby zapewnić każdemu z Gości poczucie opieki i świadomości, że każda sytuacja zostanie odpowiednio rozwiązana. To jest definicja luksusu. To właśnie sprawia, że zwycięzcy wyróżniają się na tle innych” – mówi Michael Hunter-Smith, Dyrektor Marketingu The World Luxury Awards. 

Gratulujemy warszawskiemu hotelowi oraz pozostałym laureatom!

INFORMACJA PRASOWA