Radisson Blu Kraków - biegamy dla zdrowia

Radisson Blu Kraków - biegamy dla zdrowia

W każdym kryje się biegacz. Kto nauczył się chodzić – potrafi biegać. Bez względu na pogodę i porę dnia – zawsze warto. A jak biegać? Najlepiej w towarzystwie! Dlatego we wrześniu krakowski Radisson Blu zaprasza mieszkańców miasta i gości do wspólnego biegania. Wystartowała akcja "Follow Us"!

Bieganie to najprostsza, najbardziej naturalna forma ruchu dla zdrowia. Poprawia sylwetkę, zwiększa wytrzymałość, wzmacnia serce, płuca, układ krążenia i mięśnie. Poza tym odstresowuje, rozjaśnia umysł i... daje przyjaciół, bo najlepiej biega się z kimś. Dlatego właśnie w każdą środę września biegajmy!

„Bieganie ma setki zalet, ale łatwo można podsumować je mówiąc, że po prostu uszczęśliwia. To absolutnie bezdyskusyjna prawda, dlatego zapraszam Krakowian i gości na poranny jogging – "Follow Us!"” – mówi Nino Rosenlund, Dyrektor Generalny hotelu i zarazem jeden z biegaczy. Szczupła, prosta sylwetka, sprężysty krok, silny organizm, uśmiech i mnóstwo energii – to główne korzyści porannego treningu.

Dlatego, najlepiej zacząć już teraz! Zbiórka biegaczy w każdą środę o godzinie 7.00 w lobby hotelu Radisson Blu Kraków przy ul. Straszewskiego 17.

„Nasza trasa wiedzie przez krakowskie Planty. Jedno okrążenie - 3,5 km – to około 20 minut biegu i spalenie 300 kalorii. Jednak wytrawni biegacze wiedzą, że nie warto poprzestać na jednym – zależnie od predyspozycji można dołączyć drugie, trzecie i kolejne okrążenia!” – mówi Wojciech Liszka Dyrektor Sprzedaży hotelu, także biegacz.

Akcja „Follow Us” jest częścią strategii społecznej odpowiedzialności Radisson Blu w Krakowie, w której troska o zdrowie zajmuje jedno z najważniejszych miejsc. Od połowy 2010 roku, działania z zakresu CSR realizowane są przez hotel pod wspólnym hasłem: Blu Loves Green.