Radisson Blu Hotel Kraków zdobywa wyjątkową nagrodę

Radisson Blu Hotel Kraków zdobywa wyjątkową nagrodę

Restauracja Milk&Co krakowskiego Hotelu Radisson Blu w akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji została laureatem w kategorii „Dla wymagających”. Informacja o lokalu znalazła się także w „Kraków na widelcu” – unikalnym przewodniku po krakowskich restauracjach.

W tym roku odbyła się już dziewiąta edycja akcji Rekomendacji Krakowskich Restauracji, która organizowana jest przez Urząd Miasta Krakowa we współpracy z Krakowską Kongregacją Kupiecką, Krakowskim Biurem Festiwalowym oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. W ramach przedsięwzięcia powstaje unikalny przewodnik „Kraków na Widelcu”, w którym zarówno turyści jak i mieszkańcy miasta bez trudu mogą odnaleźć wspaniałe miejsce na kolację, biznesowy lunch, czy organizację przyjęcia.

Akcja rozpoczęła się wraz z początkiem roku, kiedy restauracje, w tym restauracja Milk&Co dokonywały zgłoszeń do konkursu. Następnie przez kolejne miesiące specjalna kapituła odwiedzała wszystkie zgłoszone miejsca aby ocenić standard, poziom obsługi, różnorodność, oraz spróbować specjalności szefa kuchni. W przewodniku wyszczególnione zostały miejsca godne polecenia, w których można skosztować wspaniałych dań, polskich specjałów, czy różnorodności z kuchni światowych.

Dodatkowo miejsca wyjątkowe, szczególnie wyróżniające się zostały odznaczone w jednej z trzech dodatkowych kategorii: „magiczne miejsce”, „dla wymagających” lub „dla rodzin z dziećmi”. Restauracja Milk&Co w Radisson Blu Hotel Kraków znalazła się wśród 3 laureatów spośród wszystkich restauracji w Krakowie, w których reprezentowany poziom może zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Wśród specjalności Szefa Kuchni Milk&Co wyróżniono między innymi wspaniałe steki, znakomicie przyrządzone krewetki oraz niepowtarzalny bufet Surf&Turf, w którym goście mogą skosztować wspaniałych ryb i owoców morza prosto z europejskich targów rybnych co miesiąc wzbogacone dodatkami z najdalszych zakątków świata.


INFORMACJA PRASOWA