Qubus Hotel Legnica prezentuje nową salę bankietowo-weselną.

Qubus Hotel Legnica prezentuje nową salę bankietowo-weselną.
W dniach 26-28 kwietnia, w godzinach 12:00-20:00 Qubus Hotel Legnica zaprasza na uroczyste otwarcie nowej sali bankietowo-weselnej. Przez 3 dni Goście będą mogli nie tylko zobaczyć odnowione pomieszczenie, ale także zapoznać się z ofertą weselną Qubus Hotel. Dodatkowo w sobotę Szefowie Kuchni Qubus Hotel Legnica przygotują dla odwiedzających degustację zakąsek, które są proponowane m.in. w atrakcyjnej ofercie weselnej.

Nowa sala aranżowana była przez projektanta wnętrz Panią Katarzynę Miernik. Całkowicie zmieniona została kolorystyka, oświetlenie oraz elementy dekoracyjne.

- Odnawiając salę bankietowo – weselną, kierowaliśmy się sugestiami naszych Gości, którzy wcześniej organizowali u nas przyjęcia. Dzięki tym radom powstało całkowicie nowe, bardziej przyjazne i przytulne wnętrze. Spokojna i stonowana kolorystyka, estetyczne dodatki i artystyczne zdjęcia nagradzanej fotografki Pani Joanny Stogi, sprawiają, że sala jest idealnym miejscem na wytworne wesela do 250 osób w układzie bankietowym z parkietem, czy eleganckie przyjęcia firmowe nawet do 600 osób. Zainstalowaliśmy także efektowny system oświetlenia, który pozwala budować nastrój i klimat sprzyjający zabawie. Do wyboru mamy wiele aranżacji kolorystycznych od czerwieni po romantyczne błękity, czy wytworne fiolety - mówi Agata Matuszewska Kierownik Działu Marketingu i Sprzedaży w Qubus Hotel Legnica - Sala jest bardzo duża, a dodatkowy efekt przestrzeni zapewniają nam także powieszone na ścianach lustra, które odbijają światło tworząc naprawdę niezwykłą atmosferę. Postaraliśmy się również zaprojektować specjalne miejsce na bufety, które świetnie wyglądają w świetle nowoczesnych, punktowo zawieszonych żyrandoli – dodaje Pani Agata.

Nowa przestrzeń jest również bardzo funkcjonalna. Dzięki mobilnym ścianom można ją powiększać lub zmniejszać. Wielkość pomieszczenia gwarantuje również wiele możliwości ustawienia stołów, od okrągłych bankietowych, po tradycyjne ciągi stołów biesiadnych. Dla wygody Gości hotel udostępnia ruchomą scenę i parkiet, które można ustawić w wybranym przez Gości miejscu. Atutem sali jest również jej lokalizacja na parterze blisko recepcji i eleganckiej restauracji serwującej wyjątkowe sezonowe menu. Qubus Hotel Legnica zapewnia ponad 300 komfortowych miejsc noclegowych. Ciekawą atrakcją jest też jedyny w mieście Irish Pub, który znajduje się w obiekcie.

- Naszym Gościom gwarantujemy zawsze najwyższą jakość obsługi. Oznacza to dla nas nie tylko odpowiednie standardy komunikacji z Gościem w hotelu, dopasowane i atrakcyjne oferty, ale także oryginalne i komfortowe pomieszczenia. Cały czas inwestujemy w nasz obiekt. Nowa sala bankietowo-weselna już cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Legnicy i naszych kontrahentów. Pierwsze terminy weselne i bankietowe Goście rezerwowali jeszcze przed oficjalnym otwarciem sali. Widzimy zatem, że nasz pomysł spotkał się z zapotrzebowaniem Gości na tego typu eleganckie pomieszczenia bankietowe i weselne. Nowy wygląd sali sprawia, że każde przyjęcie jest bardzo prestiżowym wydarzeniem – mówi Magdalena Frelkiewicz Dyrektor Qubus Hotel Legnica.

Legnicki Hotel jest jednym z 14 obiektów w sieci Qubus Hotel. Posiada on również jedno z największych na Dolnym Śląsku Centrów Konferencyjnych. Dzięki odpowiednim przestrzeniom można w nim zorganizować zarówno małe przyjęcia okolicznościowe i firmowe, jak i duże, eleganckie bankiety i wesela.


INFORMACJA PRASOWA