Qubus Hotel Kraków zaprasza do lobby baru

Qubus Hotel Kraków zaprasza do lobby baru

Od 5 marca goście Qubus Hotel Kraków mogą korzystać z nowego lobby baru. Torino Paninoteka&Bar zaprojektowany został w oryginalnym stylu włoskich knajpek.

W hotelach konferencyjnych lobby bar staje się coraz bardziej strefą łączącą funkcję wypoczynkową, konsumpcyjną i informacyjno-biznesową. To tu goście hotelowi przy dobrej kawie lub koktajlu odpoczywają po aktywnym dniu w Krakowie lub prowadzą spotkania biznesowe. Miejsce to może też być oryginalnym wyróżnikiem danego obiektu, który przyciągnie do siebie miłośników włoskich klimatów i smaków.

W paninotece oprócz bogatej karty drink bar goście mogą spróbować wyjątkowych dań ze specjalnej karty menu. Szefowie Kuchni Qubus Hotel Kraków proponują w niej m.in. gorące włoskie kanapki, takie jak panini i focaccia. Dla miłośników lekkich potraw przygotowano także m.in lubianą przez wszystkich sałatę Cezar z grillowanym kurczakiem, grzankami ziołowymi i tradycyjnym sosem cezar. Na smakoszy słodkości, także czeka miła niespodzianka w postaci delikatnego mrożonego parfait czekoladowo-chałwowego, czy też musu truskawkowego z owocową pianką. W lobby barze znajdą się również ciasta, takie jak tradycyjny sernik z wiśniami, podany z sosem czekoladowym czy szarlotka serwowana na ciepło z lodami waniliowymi.

Już od 8 lat proponujemy naszym gościom najwyższą jakość usług. Wierzymy, że dobrze zaprojektowany lobby bar może stać się dodatkowym elementem budującym pozytywne doświadczenie wśród naszych gości” mówi Jarosław Gbyl, Dyrektor Qubus Hotel Kraków . „Chcemy, aby włoski klimat w Torino wpłynął na dobry nastrój naszych gości. Na ścianach znajdują się m.in. duże fototapety przedstawiające samochód Fiat 500, produkowany w Turynie w latach 1957 do 1975.” dodaje Pan Jarosław.

Torino Paninoteka&Bar w Krakowie to już drugi tego typu lokal w sieci Qubus Hotel. Pierwszy otwarto 3 lata temu w Qubus Hotel Bielsko-Biała. Propozycja włoskich knajpek jest pomysłem sieci na wzbogacenie oferty gastronomicznej w swoich obiektach konferencyjnych.

INFORMACJA PRASOWA