Qubus Hotel Gliwice najlepszym śląskim hotelem

Qubus Hotel Gliwice najlepszym śląskim hotelem
W prestiżowym rankingu Best Hotel Award Qubus Hotel Gliwice zwyciężył w kategorii „Hotele 1-3* na Śląsku". Głosowanie zakończyło się 10 listopada, w sumie oddano w nim 28756 ważnych głosów.

Best Hotel Award jest rankingiem obiektów hotelowych, organizowanym przez serwisy rezeruje.pl i rezerwuje.com. Plebiscyt odbył się po raz trzeci. W 46 kategoriach nominowano łącznie 300 hoteli, w tym 6 z 14 obiektów należących do sieci Qubus.

-Nagroda „Best Hotel Award" to dla nas ważny sygnał, że Goście są zadowoleni z wysokiej jakości usług, jakie im oferujemy. Cieszy nas to, bowiem ich opinia jest dla nas najważniejsza. W sieci Qubus Hotel kładziemy duży nacisk na regularną komunikację z Gośćmi. To bardzo ważny element naszej pracy. - mówi Aleksandra Niemczyk, Dyrektor Qubus Hotel Gliwice.

Qubus Hotel to jedna z największych w Polsce sieci hoteli klasy biznes. Co roku laureat nagrody, Qubus Hotel Gliwice gości średnio 10 tys klientów. Do dyspozycji oddaje 89 pokoi oraz dwie eleganckie sale konferencyjne. Przyznana nagroda jest ukoronowaniem starań, jakie hotel wkłada w realizacje potrzeb odwiedzających.

INFORMACJA PRASOWA