Qubus Hotel Gliwice już od 10 lat na śląskim rynku

Qubus Hotel Gliwice już od 10 lat na śląskim rynku
Qubus Hotel Gliwice już od 10 lat cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko Gości biznesowych, ale także indywidualnych. Od początku jego istnienia odwiedziło go już ponad 100 000 osób.

Ten 3 gwiazdkowy w pełni klimatyzowany hotel położony jest w centrum miasta. Oferuje 89 pokojów zaprojektowanych z myślą o wygodzie Gości. Dużym zainteresowaniem mieszkańców miasta i osób odwiedzających obiekt cieszy się także restauracja, w której Szefowie Kuchni serwują oryginalne dania inspirowane tradycją polską i europejską.

- W ciągu tych 10 lat Qubus Hotel Gliwice wypracował sobie silną pozycję na rynku śląskim i śmiało mogę powiedzieć, że jest także liderem na lokalnym rynku hotelarskim. Wieloletnie sieciowe doświadczenie pozwoliło nam opracować najlepsze standardy obsługi, które bezpośrednio przyczyniają się do oferowania najwyższej jakości usług. Dzięki sieciowym rozwiązaniom jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne oferty zarówno dla Gości biznesowych jak i indywidualnych. W tej chwili bardzo popularna staje się np. oferta Weekend All Inclusive, którą proponuje sieć Qubus Hotel. Dodatkowo nasz obiekt oferuje 2 przestronne i nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, w których można zorganizować udane spotkania i szkolenia. Cieszy nas też wynik tegorocznego raportu przygotowanego przez hotel.info. Potwierdza on, że nasz obiekt jest jednym z 10 najchętniej wybieranych przez Gości biznesowych hoteli w Polsce. Goście chwalą również dogodną lokalizację oraz wyjątkowe śniadania, podczas których serwujemy ponad 100 świeżych i naturalnych produktów – mówi Jarosław Gbyl Dyrektor Qubus Hotel Gliwice.

Qubus Hotel Gliwice cały czas inwestuje też w swoją infrastrukturę. Pod koniec zeszłego roku do wszystkich pokojów zakupione zostały nowoczesne telewizory LCD. Dzięki wprowadzeniu nowych cyfrowych stacji czołowych Goście mogą cieszyć się obrazem bardzo wysokiej jakości. Dodatkowym atutem jest również bezpłatny, szybki Internet dostępny w całym hotelu. Zmiany zaszły także w Centrum Konferencyjnym oraz w holu hotelowym na 1 i 2 piętrze. W tych miejscach wymienione zostały wykładziny, zasłony, ekrany oraz obicia sof. Nowy wygląd zyskają też korytarze na 3,4 i 5 kondygnacji. Dodatkowo zaplanowane są kolejne inwestycje. Tym razem w restauracji zmienione zostaną obicia krzeseł i sof oraz wykonane zostaną tam prace stolarskie.

- Dbamy o komfort naszych Gości, a wszystkie podejmowane przez nas działania mają na celu zwiększenie ich wygody w naszym hotelu. Prowadzimy także aktywną komunikację z odwiedzającymi nasz hotel, a wykwalifikowana kadra pracownicza zawsze służy Gościom pomocą. Budujemy również dobre relacje z naszymi kontrahentami, w związku z tym z okazji 10-lecia organizujemy dla nich specjalne przyjęcie w naszym hotelu, podczas którego zaproponujemy im wiele atrakcji – dodaje Jarosław Gbyl.

Qubus Hotel Gliwice to jeden z 14 obiektów sieci Qubus Hotel. Obiekt jest idealnym miejscem na spotkania służbowe oraz posiada udogodnienia dla rodzin podróżujących z dziećmi.

INFORMACJA PRASOWA