PURO Hotel już w Polsce

PURO Hotel już w Polsce

Genfer, norweska grupa kapitałowa, zaprezentowała koncept pierwszej w Polsce sieci inteligentnych hoteli PURO. Pierwszy PURO Hotel powstaje w centrum Wrocławia. Jego otwarcie zaplanowano na luty 2011 roku. Całkowity koszt inwestycji wyniesie 35 milionów złotych. Kolejne inteligentne hotele sieci PURO powstaną w Warszawie i Krakowie.

Koncept inteligentnych hoteli zakłada stworzenie sieci obiektów, które dzięki doskonałej lokalizacji, innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i nowoczesnemu designowi oferują wysoką jakość usług za rozsądną cenę. PURO Hotel to idealne rozwiązanie dla wymagających klientów, którzy dużo podróżują.

Wyjątkowość konceptu PURO polega na koncentracji na właściwej funkcji hotelu – jako miejsca, w którym się zatrzymujemy podczas podróży, nie ważne czy służbowej czy prywatnej, najczęściej by odpocząć i spędzić noc. Dlatego PURO Hotel przyszłym gościom oferuje komfortową przestrzeń do wypoczynku i pracy. Dla wszystkich gości przygotowano również pakiet ofert specjalnych do zrealizowania w pobliskich restauracjach, barach, fitness klubach czy centrach odnowy biologicznej SPA. Kluczowa w tym projekcie jest lokalizacja obiektu – hotel musi się znajdować w samym centrum życia kulturalnego i społecznego miasta, w sąsiedztwie obiektów restauracyjnych, kin, teatrów czy zabytków.

PURO Hotel we Wrocławiu zlokalizowany jest w samym centrum miasta, przy ulicy Włodkowica 6, zaledwie pięć minut piechotą od wrocławskiej Starówki, w malowniczej i ciekawej części miasta, nazywanej Dzielnicą Czterech Świątyń albo Dzielnicą Tolerancji. Będzie składał się ze 102 komfortowo i nowocześnie wyposażonych pokoi, zlokalizowanych na trzech piętrach. Pod budynkiem znajdować się będzie jednopoziomowy parking dla klientów hotelu z inteligentnym systemem nadzoru ruchu zaprojektowanym tak, by zapewnić jak szybką i skuteczną obsługę.

Sieć inteligentnych hoteli PURO to nowa jakość na polskim rynku usług hotelarskich. Grupa kapitałowa Genfer zamierza do końca 2015 roku wybudować 8 obiektów w największych miastach Polski.

Źródło: e-hotelarz.pl