Przyszłoroczna konferencja WOCCU w Gdańsku już jest promowana w Glasgow!

Przyszłoroczna konferencja WOCCU w Gdańsku już jest promowana w Glasgow!
W dn. 24-27 lipca 2011 w Glasgow odbywał się coroczny kongres WOCCU (Światowa Rada Unii Kredytowych), który w przyszłym roku odbędzie się w Gdańsku. Podczas tegorocznego kongresu obecni byli przedstawiciele firmy SKOK Media, którzy prezentowali materiały promocyjne Gdańska i Regionu tegorocznym delegatom. Materiały promocyjne (katalog obiektów, folder oraz płyty z prezentacją Regionu oraz filmem) zostały dostarczone przez Gdańsk Convention Bureau (GCB). Zainteresowanie Gdańskiem i Regionem było duże.

Światowa Rada Unii Kredytowych WOCCU jest wiodącą międzynarodową unią i agencją rozwoju unii kredytowych na całym świecie. Promuje zrównoważony rozwój unii kredytowych i innych spółdzielni finansowych na całym świecie, aby poprawić dostęp do wysokiej jakości i przystępnych cenowo usług finansowych. WOCCU działa w imieniu światowego systemu unii kredytowych przed organizacjami międzynarodowymi i współpracuje z rządami krajowymi w celu poprawy przepisów i regulacji.

Na konferencji WOCCU 2012, która odbędzie się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku spodziewamy się ponad 1000 delegatów. To idealny moment dla nas, dla miasta, dla regionu, dla lokalnych firm, by wykazać się i udowodnić, że Gdańsk to profesjonalizm, to innowacyjne podejście do biznesu, to gwarancja organizacji konferencji na najwyższym poziomie!

Przedstawiciele SKOK Media w Glasgow promowali możliwości konferencyjne naszego regionu na stoisku wystawienniczym wypożyczonym przez Gdańsk Convention Bureau. "Uważam, że obecność na kongresach, to bardzo dobry pomysł na promocję danej destynacji oraz rozpowszechnienie informacji o kolejnych konferencjach i zachęcenie tym samym większej liczby osób do rejestracji." - twierdzi Anna Górska, Prezes GCB.

Przed podjęciem decyzji o organizacji kongresu w Gdańsku, przedstawicielka WOCCU już dwa razy gościła w Gdańsku podczas site visits , które były koordynowane przez Gdańsk Convention Bureau.

INFORMACJA PRASOWA